http://www.koaliceok.cz/
Dnes je pátek 30. září 2016, svátek má Jeroným
Aktuální teplota: 12.5 °C

Bleskovky

Dnes je pátek 30. září 2016
0:17Poslední letní víkend je tady! Kde si ho nejlépe užijete? Poslední teplý víkend je před námi. Jak si loučící se letní počasí pořádně vychutnat? Víkendový program je opravdu nabitý a stačí si jen vybrat. Chystají se třeba vinné slavnosti, muzikál nebo noční projížďka na koloběžkách!
Čtvrtek 29. září 2016
17:50

Už zítra vás v U-klubu čeká pořádná porce tvrdé muziky :) LINE-UP: 18:00 OTEVŘENÍ KLUBU, 19:00 FREAKVENCIES, 20:00 LANDLESS, 21:00 EMMETT BROWN, 22:00 SUNSET TRAIL, 23:00 MADE BY ZERO.

16:52

Internet za 295 Kč měsíčně. Využijte akční nabídku FOFRNETu a pořiďte si svůj internet za 295 Kč. Pokud budete připojeni na optice, získáte za tyto peníze rychlost 50 Mbit/s. Akce platí při objednání do konce října 2016 na www.fofrnet.cz nebo na tel.: 588 517 300

16:00Teplota dnes odpoledne dosáhla 21.3 °C
15:46

Ztracená ulice v centru Olomouce se změní v Haiti. 4. října se ve výkladních skříních objeví fotografie pořízené přímo v divoké zemi Karibiku, kde pomáhá Arcidiecézní charita Olomouc již přes deset let. Výstava upozorňuje na charitativní kampaň Na zdraví Haiti. Ta se letos rozšiřuje z Olomouce také do Hranic, Přerova, Svitav a Zábřehu. Hosté vybraných podniků si po celý říjen přiťuknou sklenkou kohoutkové vody a zaplatí za ni libovolnou částku. Za vybrané peníze Charita bude pokračovat ve zpřístupňování zdravotní péče v odlehlých oblastech Haiti. Právě tam  již v půlce října zamíří dva humanitární pracovníci.

15:06

Galerie Mona Lisa pro vás připravuje výstavu významného českého malíře Miroslava Šnajdra. Ta bude zahájena vernisáží v pátek 30. 9. 2016 v 18 hodin, netradičně v prostorách hotelu Art Sport v Dolanech - Véska 6. Jste srdečně zváni.

14:40

Tip na tento pátek - přijďte na Letní kino na Svatý Kopeček. Vstupné je zdarma. Od 19:00 se budou promítat Pelíšky. Občerstvení a sezení zajištěno. Akce se pořádá na Sokolském hřišti v ulici U Ovčačky.

14:17Sigma se blíží čelu tabulky. Potřebuje zdolat Viktorku Žižkov Fotbalisté SK Sigma Olomouc přivítají na Andrově stadionu v pátečním duelu devátého kola Fotbalové národní ligy Viktorii Žižkov. Hanáci jsou v tabulce už na třetím místě, a to mají úterní dohrávku doma s Táborskem k dobru. Výhra nad Viktorkou by jim hodně pomohla k dalšímu posunu vpřed. Duel se bude hrát už od 16 hodin.
14:03

Autocentrum Olomouc vás zve 1. října na představení nového vozu SEAT Ateca. Přijďte si užít testovací jízdy i vy!

13:51

Vinotéka SENECA zve všechny milovníky vína a burčáku na burčák z vinařství Hany a Františka Mádlových z Velkých Bílovic (vinařství roku 2011). Pravý letošní burčák BÍLÝ i RŮŽOVÝ z moravských hroznů vynikající kvality již je připraven na Smetanově ul. 6. Aktuálně odrůda Müller Thurgau a Zweigeltrebe.

13:37

ENOLA DANCES otevírá letos i kurzy břišních tanců, BELLY DANCE - Modern Fusion. Kurzy začínají od října 2016, každou středu mezi 19:15 - 20:15. v Baletní škole Iriny Popové na Tř. Svobody 43. Více informací najdete i ZDE.

13:04

V neděli 2.10. 2016 slavíme v SUN CAFE Mezinárodní den kávy. Ke každému dezertu od nás dostanete espresso zdarma :)

12:33

Srdečně Vás zveme do prodejny produktů pro zdraví v centru města - Obchůdek u zeleného věnce. Prodáváme přírodní produkty pro zdraví, čaje a koření Sonnentor, aromaterapeutické prostředky od K. Hádka, doplňky stravy Barny´s a další kvalitní a prověřené výrobky.

12:01

Přijďte si 1. října užít s dětmi Drakiádu. Akce se koná od 13:00 v jezdeckém areálu Hostinův Důl Tršice. Symbolické vstupné 30 Kč, děti do 10 let zdarma.

12:00Teplota dnes v poledne dosáhla 19.3 °C
11:32

Podzimní festival duchovní hudby pokračuje už dnes v 19:00. V Arcidiecézním muzeu je připraven KINOKONCERT, večer, při kterém se pořadatelé vrátí k jednomu z nejvydařenějších koncertů minulých ročníků festivalu. Tím bylo Requiem A. Lloyda Webera, veřejnosti neznámé dílo, které však vzbudilo velký ohlas. 

11:26Podzimní festival duchovní hudby pokračuje už dnes večer Zavzpomínat na jeden z významných koncertů Podzimního festivalu duchovní hudby mohou posluchači už dnes v 19:00 v Mozarteu v Arcidiecézním muzeu. Pořadatelé letos vybrali záznam ze závěrečného koncertu z roku 2012, kde zazněly stylově rozmanité skladby skladatelů 19. a 21. století. Mše G dur Franze Schuberta je jednou z nejčastěji uváděných liturgických skladeb pro svou působivou průzračnost a vliv skladatelovy písňové tvorby. Stěžejním dílem tohoto televizního záznamu je však Requiem muzikálového skladatele Andrew Lloyda Webbera.
11:01

Nespadá Vaše smlouva do režimu povinně zveřejňovaných? Zákon o registru smluv účinný od 1. července 2016 přinesl povinnosti pro veřejnou správu, ale také pro všechny subjekty, které s veřejnou správou uzavírají smlouvy. Školení Nový zákon o registru smluv - první zkušenosti z praxe proběhne 24. října v RCO. Více na www.intellego.cz.

10:35

Nabízíme Vám slevu snubních prstenů -10 %, Rýdl, Retofy i zahraniční modely, zlato se zirkony nebo brilianty, stříbro, palladium, ocel a titan, platnou do 30. září. Jestli plánujete svatbu, je to dobrý tip :) Těšíme se na Vás v agentuře Váš Den.

9:33Volejbalistky Olomouce uhrály proti mistru Číny jeden set Exkluzivního hosta si v rámci své letní přípravy pozvaly k přátelskému měření sil volejbalistky Univerzity Palackého Olomouc. Ve sportovní hale na Lazcích se v oficiálním mezinárodním utkání představil úřadující mistr čínské ligy, tým Tianjin Sports s pěticí reprezentantek v sestavě. Zápas, který byl bez ohledu na výsledek domluven na čtyři hrané sety, skončil vítězstvím favorizovaných hostí 3:1.
9:30

Úletňák - olomócké hepenink pro děcka aj velky; to je název akce, kterou pro vás chystá Pivovar Chomout, a to v tajemných prostorách zahrady u Letního kina. V sobotu 1. října od 15. hodiny se zde mohou sejít všichni, co mají rádi relax u dobré hudby, skvělého jídla a pití. Také zde bude představena univerzitní iniciativa Zaparkuj, která nabídne během programu bezplatné půjčování dek, sportovního vybavení a společenských her pro různé věkové kategorie. Přijďte se pobavit ;-)

9:10

Už jen dva dny si můžete dát pizzu za 85 Kč a soutěžit o útratu za 500 Kč. To je Pizza Fest v Roxbury na Chválkovické 4 v Olomouci. Pizzu si můžete dát přímo v restauraci, nebo si zavolat 30 minut předem na číslo 606 022 032. Jakmile budete projíždět domů, jenom si pro pizzu přibrzdíte. Uděláte tak doma velkou radost s večeří. Akce platí do 30. 9. 2016.

8:37
iLoveServis.cz - největší a nejlépe hodnocená síť servisů mobilních zařízení v ČR má svoji pobočku v Olomouc City už více než půl roku. Za tu dobu provedli technici na 3000 servisních zasahů. Telefony padají "samy", mají duchy na displejích, rozbíjejí před dveřmi servisu, náhle volající přestávají slyšet, padají do WC, do moře nebo je majitel třeba polije pivem (uvidíme, co bude po Beerfestu). To je jen zlomek toho, čím se servis zabývá. Potřebujete-li servisní zásah, neváhejte nás navštívit každý všední den od 10 h. a o víkendu od 9 h. Otevřeno je denně do 21 h. Více na iloveservis.cz.

 

8:00Teplota dnes ráno dosáhla 13.6 °C
7:34

Roku 1314, dne 29. září, udělil Jan Lucemburský Olomouci privilegium k založení vsi o 24 lánech. Vymezených 24 lánů bylo určeno pro olomoucká předměstí, jako Německý Povel, Hrnčířskou ulici, Střední ulici, Gošikl a další. Tato předměstí byla zbourána v letech 1742 až 1754 kvůli stavbě tereziánské pevnosti.

6:51Zora nestačila na vedoucí tým interligy Slavii Praha Házenkářky DHK ZORA Olomouc doma nedokázaly vyzrát na favorita z Edenu. Pražanky vedou celou interligu, Hanačky jsou zatím se dvěma body a zápasu k dobru na jedenáctém místě. Zápas Zora ztratila kolem poločasu. Na konci prvního si nechala Slavii odskočit na čtyři branky a zkraje druhého náskok narostl. Olomouc ještě jednou stáhla hostí na tři branky, ale Slavia dovedla zápas v poklidu do konce se sedmibrankovým náskokem.
6:30

Narozeniny dnes slaví režisér Jiří Strach (*1973). 

6:00

Dobré ráno, Olomouci! Přesně před 78 lety byla podepsána Mnichovská dohoda, v níž bylo rozhodnuto o podstoupení československého pohraničí (Sudet) Německu.

0:06Dnešek: veskrze kulturní čtvrtek Neprodloužili jste si volno o čtvrtek a pátek a zůstáváte v Olomouci? Máme pro vás tipy, jak si dnešní den zpříjemnit pěknou třešničkou.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

Rozbitý displej/sklo na iPhone 6?

Máte rozbitý displej na iPhone 6? Vymeňujeme pouze sklo a ušetříte tak 25% oproti výměně displeje. Výměna na počkání na pobočce v Olomouc City.

Cena: 3 200 Kč

Přehled všech nabídek »

© 1997-2016 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace