Reklama

Středa 23. srpna 2017, venku je 13.7 °C

Svátek má Sandra

Aktuálně z Olomouce

Bleskovky

Středa 13. 6. 2012 / 11:03

Majitelé psích mazlíčků pozor! Již dnes přijede do Olomouce pojízdná psí ordinace, která návštěvníkům nabídne bezplatné vyšetření chrupu jejich psích společníků. Žlutý Pedigree karavan naleznete od 14 do 21 hodin stát u ulice Herrmannova na stezce podél řeky Moravy. Více informací na www.peceopsa.cz.

Odkaz pro sdílení bleskovky

17:54

Netradiční boj, akrobacie, hudba, zpěv a temperamentní tanec. To je capoeira. Jedinečné bojové umění pocházející z Brazílie je však kromě atraktivních akrobatických prvků charakterizováno také osobitou filozofií, pokorou a sounáležitostí. Více zde.

Odkaz pro sdílení bleskovky

16:49

Jak začali podnikat, jak expandovali do zahraničí a čím dosáhli podnikatelského úspěchu? I na tyto otázky odpoví 5. ročník konference o cestě k úspěšnému podnikání UP Business Camp 2017. Největší konference svého druhu v Olomouci, která proběhne 11. listopadu na Právnické fakultě Univerzity Palackého, přiblíží studentům, začínajícím podnikatelům a inovativním firmám startupovou scénu, marketing nebo příběhy úspěšných firem. Možnost registrace na UP Business Camp 2017 již byla spuštěna. Využijte šanci se přihlásit v rámci akce Early Bird a ušetříte až 500 korun. 

Odkaz pro sdílení bleskovky

15:46

V neděli 10. září v 18:00 se v Clarionu koná Cage Fight Olomouc 5. Hlavní zápas večera obstarají domácí zástupce Smash gymu Jan Slováček a z Pro7Sport Praha Michal Lebduška!

Odkaz pro sdílení bleskovky

14:41

Chystáte se měnit interiéry vašeho bydlení, kuchyně, obýváku či rovnou celého bytu? Pokud požadujete opravdu široký sortiment s garancí nejlepších cen, pak se rozhodně zastavte i ve společnosti Interiéry – Centrum.cz, kterou najdete na Wellnerově ulici 3B – naproti "ušatému domu". A POZOR - do konce měsíce sleva až 65 procent! Více zde.

Odkaz pro sdílení bleskovky

13:38

Ještě než otevřeme na Dolním náměstí, navštíví Olomouc špičková norská choreografka Mia Habib. Připravíme jí zázemí v Divadle hudby, kde vystoupí se svým sólovým představením HEAD(S) 6. a 7. září vždy v 19:30

Odkaz pro sdílení bleskovky

Máte zajímavý tip? Pošlete ho na bleskovky@olomouc.cz

Zobrazit další bleskovky

Nejčtenější články

Další články

Přejít do zpravodajství