Reklama

Úterý 23. května 2017, venku je 17.6 °C

Svátek má Vladimír

Aktuálně z Olomouce

Bleskovky

Středa 13. 6. 2012 / 11:03

Majitelé psích mazlíčků pozor! Již dnes přijede do Olomouce pojízdná psí ordinace, která návštěvníkům nabídne bezplatné vyšetření chrupu jejich psích společníků. Žlutý Pedigree karavan naleznete od 14 do 21 hodin stát u ulice Herrmannova na stezce podél řeky Moravy. Více informací na www.peceopsa.cz.

17:57

Snímek Psi páně je nejnovějším kouskem režiséra Jonáše Vacka, rodáka z Lipníku nad Bečvou. Dokument se na řád dominikánů dívá z trochu jiného pohledu, vznikal během loňského roku a klade si za cíl oslovit širší veřejnost. Dnes ve 20:00 v kině Metropol.

16:49

DOPOLEDNÍ VEČÍREK si můžete prožít v úterý 30. května od 9. hodiny v ArtUm centru na Sokolské ulici. Je to setkání především pro aktivní seniory s programem a zajímavými hosty - dnes s ředitelkou ZUŠ CAMPANELLA Olomouc PhDr. Ivetou Hlubinkovou a pěveckým sborem Červená Campanella. 

15:45

V Divadle hudby jsou od 19:00 na programu Dlouhé Olivy. Táhnoucí se improvizace tu a tam brousící hranu vtipu, tu a tam smrtelné serióznosti. Do hustších a spletitějších příběhů zapletení olomoučtí improvizátoři se představí s pěkně živým hudebním podkresem...

15:20

SPECIÁLNÍ KVĚTNOVÁ NABÍDKA - 100 Kč na fotoprotekci Anthelios! Rádi Vám doporučíme vhodný opalovací krém :-) Nabídka platí do konce května 2017. Lékárna SPEA

15:10

Léto začalo i v sýrárně! Vynikající burrata je opět v prodeji. Lahodná mozzarella plněná smetanou. Pro labužníky i lanýžová. Těšíme se na Vás v prodejně La Formaggeria na Horním náměstí v Olomouci.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho na bleskovky@olomouc.cz

Zobrazit další bleskovky

Nejčtenější články

Další články

Přejít do zpravodajství