Reklama

Sobota 24. června 2017, venku je 15 °C

Svátek má Jan

Aktuálně z Olomouce

Bleskovky

Středa 13. 6. 2012 / 11:03

Majitelé psích mazlíčků pozor! Již dnes přijede do Olomouce pojízdná psí ordinace, která návštěvníkům nabídne bezplatné vyšetření chrupu jejich psích společníků. Žlutý Pedigree karavan naleznete od 14 do 21 hodin stát u ulice Herrmannova na stezce podél řeky Moravy. Více informací na www.peceopsa.cz.

17:57

Vůdce Autobotů Optimus Prime zmizel. Světem zmítá zuřivá válka mezi lidmi a ostatními Transformery. V pořadí pátý film Transformers, který přímo navazuje na čtvrtý díl, jenž nesl podtitul Zánik, asi nemohl mít beznadějnější výchozí situaci... Dnes ve 21:10.

16:50

Koncertovat se dnes večer bude v Jazz Tibet Clubu. Tady se od 20:00 představí americká kapela ASTRONAUTALIS & BAND. Nenechte si to ujít...

15:46

Už se to blíží! 25. června ožije již podruhé Korunní pevnůstka atmosférou Apeninského poloostrova. Letošní ročník je zaměřený na region Veneto (Benátsko): benátské masky, žongléři a artisté a zábava nejen v duchu námořní historie Benátek. Po loňském velkém zájmu se rozšiřuje gastronomická nabídka: těstoviny, pizza, speciality i z Benátska, studené delikatesy i sladkosti a další... Přijďte se pobavit!

14:40

Čtvrtý ročník největšího sportovního veletrhu na Moravě Moravia Sport Expo se dnes a zítra koná na Výstavišti Flora. Novinkou akce je Veletrh sportovních klubů, na kterém si můžete vybrat sport jak pro sebe, tak pro své ratolesti... 

13:37

Třicátnická komedie o vztazích, životních rozhodnutích a taky o tom, kde jsme mohli být, kdybychom tenkrát udělali něco jinak, se chystá v Divadle TramtarieDruhý život Veroniky klasicky od 19:30.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho na bleskovky@olomouc.cz

Zobrazit další bleskovky

Nejčtenější články

Další články

Přejít do zpravodajství