Dnes je úterý 26. července 2016, svátek má Anna
Aktuální teplota: 20.8 °C

Bleskovky

Dnes je úterý 26. července 2016
8:22

Koblihárna nabízí prázdninovou akci, a to sice dětské menu - frapé z kávovinové směsi + koblih.

8:00Teplota dnes ráno dosáhla 20.2 °C
7:16

Roku 1399 dne 26. července prý protiprávně odcizil olomoucký biskup Jan řečený Mráz z návodu kanovníka Smila z Vícova drahocennosti a peníze, jež si v sakristii katedrály sv. Václava uschovali jejich majitelé.

6:26

Narozeniny dnes slaví britská herečka Kate Beckinsale (*1973), americká herečka Sandra Bullock (*1964), britský rockový hudebník, herec, skladatel a člen britské hudební skupiny The Rolling Stones Mick Jagger (*1943). A oslavil by je také americký režisér filmů Osvícení, Lolita, 2001: Vesmírná Odyssea – Stanley Kubrick, ( *1928, † 1999).

6:00

Dobré ráno, Olomouci! Před 103 lety vstoupily v platnost Anenské patenty: Vídeňská vláda rozpustila český zemský sněm a nahradila jej úřednickou správní komisí, aby zabránila finančnímu bankrotu Českého království.

0:06Dnešek: novinky ze zoo i dokument o Lucii Úterý je tady. My vyrážíme do zoo, která je plná novinek. A doporučíme vám i jeden film, který byste neměli vynechat...
Pondělí 25. července 2016
17:53

Dnes ve 20:20 dávají v kině v Šantovce film Legenda o Tarzanovi. Ten je vyslán zpět do Konga jako obchodní emisar parlamentu, aniž by tušil, že má sehrát roli pěšáka ve smrtelně nebezpečné hře chamtivosti a pomsty...

16:38

Termíny oblíbených letních intenzivních kurzů jsou tady! Vybírejte z nejlepších termínů, dokud jsou volná místa. Více na webu Jazykové školy LITE.

16:00Teplota dnes odpoledne dosáhla 28.6 °C
15:40

Srdečně zveme do prodejny Kamenné koberce Olomouc. Prodej a realizace podlah interiér a exteriér, terasy, okolo bazénu, chodníky, příjezdové cesty, jako jediní máme nově i stěnový systém pro realizaci schodů bez bednění, realizace i mezi kuchyňskou linkou, sprchové kouty, stěny.

14:56Hokejisté Olomouce si poprvé zatrénovali na ledě. Představily se i nové posily Ještě v osm hodin ráno nevěděli olomoučtí hokejisté, jestli půjdou na led. Nakonec však ledaři dostali led do odpovídající kvality a hráči se tak mohli zúčastnit prvního tréninku v nové sezóně. Na kluzišti se v plné výzbroji vedle tradičních opor klubu proháněly i nové posily v čele s Petrem Strapáčem nebo Martinem Faltrem.
14:42

V naší prodejně Vám nabídneme 27 druhů čerstvých moštů, ovocných nápojů a nektarů. Vybrat si můžete z lahví o objemu 250 ml, 1 000 ml nebo pětilitrových krabic. Vše bez chemické konzervace.

14:05Ostuda Olomouce mizí: po letech průtahů začíná oprava Jihoslovanského mauzolea Dlouho očekávaná rekonstrukce Jihoslovanského mauzolea v Bezručových sadech začíná. Památka, o kterou nikdo nejevil zájem a město se muselo soudit, aby ji mohlo opravit, se postupně dočká nové omítky, střechy i podlah, kompletní obnovou projde interiér. V budoucnu by se dovnitř mohla podívat i veřejnost. Peníze na opravu památky si ale Olomouc musela sehnat sama. Žádný ze států bývalé Jugoslávie na opravu hrobky svých krajanů finančně nepřispěl.
13:39

Přijďte si vychutnat jedinečnou atmosféru promítání pod širákem v pivovaru Holba. Do úterý 26. července vždy od 22 hodin. Dnes se těšte na  thriller Gangster ka a zítra na Gangster ka Afričan. Letní kino nabídne 150 míst k sezení, čepovanou Holbu. Vstupné je dobrovolné, veškerý výtěžek z něj putuje na Konto bariéry.

 

12:36
Hledáte pro svoji ratolest školu rodinného typu s nízkým počtem žáků? Hledáte klasiku v moderním kabátu? Škola Dobré nálady má stále volná místa.Více nawww.zsdobrenalady.cz.

 

12:00Teplota dnes v poledne dosáhla 25.6 °C
11:52Mistrovství Evropy neslyšících v orientačním běhu odstartuje tento týden. Závodníci vyběhnou do lesů v Daskabátu i na Svatém Kopečku Neslyšící vyběhnou do lesů v Olomouckém regionu. V týdnu od 25. do 30. července další významné akce orientačního běhu a to osmé mistrovství Evropy neslyšících, které proběhne společně se třetím mistrovstvím Evropy neslyšících - juniorů.
11:34

Vesnice je svět. Tak se jmenuje nejen nejznámější cyklus fotografa Jindřicha Štreita, ale také fotosoutěž, kterou při příležitosti velké Štreitovy výstavy nachystalo Muzeum umění. Zapojit se do ní může každý. Více zde.

10:32

Nyní pouze v červenci a srpnu má každý nový klient příležitost vyzkoušet masáž nebo kosmetické ošetření za zvýhodněnou cenu 590 KčAjurvédské kosmetické a masérské studio Maky.

9:58S nožem v ruce přepadli muže. Po pár minutách skončili v poutech Štěstí v neštěstí měl před páteční půlnocí muž, kterého napadli dva ozbrojení výtržníci. Lupiči muži vyhrožovali nožem a poranili jej na ruce. Loupež však nebyla dokonána a oba útočníky po chvíli odvážel policejní vůz.
9:38

Svá díla v Galerii Patro vystavuje umělecké sdružení arteMIX, které má sídlo ve Vídni. Kurátorem výstavy je PhDr. Jiří Hastík, který pro vás připravil zajímavý průřez tvorby členů tohoto výtvarného sdružení. K vidění už jen do 30. července.

8:00Teplota dnes ráno dosáhla 19.6 °C
6:33

Narozeniny dnes slaví česká herečka a písňová textařka Gabriela Osvaldová (*1953) a americký herec Matt LeBlanc, známý jako Joye ze seriálu Přátelé (*1967).

6:00

Dobré ráno, Olomouci! V roce 1648 během třicetileté války švédské vojsko na rozkaz švédské královny Kristýny I. vtrhlo do Prahy a vyrabovalo české umělecké sbírky Rudolfa II., z nichž si odneslo vzácné umělecké předměty (včetně např. Ďáblovy bible).

0:06Dnešek: Hokejistům začíná trénink, do Olomouce míří neslyšící orientační běžci Je tu pondělí. Jaké bude? Přestože teploměr dnes podle předpovědí přesáhne třicítku, na led poprvé před sezonou vyjedou olomoučtí hokejisté. A ještě jedna sportovní událost nás čeká. V Olomouci začíná týdenní mistrovství Evropy v orientačním běhu, nebude ale jen tak ledajaké. Závodníci jsou totiž neslyšící.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

Sportovní pánské kraťasy - šedá

Tyto kraťasy oceníte zejména v teplých letních dnech. Velký výběr naleznete na http://www.streetin.cz/kratasy/

Cena: 799 Kč

Přehled všech nabídek »

© 1997-2016 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace