Reklama

Pátek 23. srpna 2019, svátek má Sandra, venku je 21.5 °C

Bleskovky

10:38

SATRIA - váš specialista na anténní a satelitní techniku, a prodejce modelářských potřeb. Těšíme se na vás na adrese E. Krásnohorské 3 v Olomouci-Hodolanech.

Odkaz pro sdílení bleskovky

10:19

Ve sportovním centru Omega pokračuje turnaj ve stolním tenise Czech Open. O dění nejen ze včerejšího dne, ale i z celého turnaje, si můžete přečíst zde. Dnes turnaj pokračuje osmifinálovými zápasy, které startují od 13 a 17 hodin. Osmý ročník turnaje seriálu Seamaster 2019 ITTF World Tour probíhá až do neděle 25. srpna, tak si to nenechte ujít a zajděte se podívat! ;-)

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:52

POLEDNÍ MENU? Zkuste RESTAURACI, která na Vás NEŠETŘÍ! Restaurace Na Dlouhé Vám denně nabízí 8 druhů poledního menu včetně rozvozu zdarma, dále široký výběr z minutkového jídelního lístku. Čepujeme vynikající pivo z POLIČKY a PLZNĚ. Rádi pro Vás zajistíme rauty, svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce, firemních akce vč. komplexního cateringu. Více na facebooku.

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:26

Všichni milovníci pejsků a kynologie by si neměli nechat ujít národní výstavu psů všech plemen Floracanis. Ta proběhne ve dnech 7. a 8. září a kromě stovek psích šampionů, špičkových českých i zahraničních rozhodčích, na vás v areálu Výstaviště budou čekat i bohaté doprovodné a zábavné programy pro děti i dospělé. Nenechte si to ujít! ;-)

Odkaz pro sdílení bleskovky

8:21

Jsme americký sen v Olomouci. U nás v Ultimate Fitness máme největší tělocvičnu ve městě. Můžeš si vybrat skupinové cvičení, samotné nebo s trenérem. Začít můžeš třeba na kruhovém tréninku a máme i lekce pro děti. ;-) Máš strach nebo to konečně zkusíš?

Odkaz pro sdílení bleskovky

8:00

Teplota dnes ráno dosáhla 15 °C

Odkaz pro sdílení bleskovky

7:00

Zajímavost dne: V roce 1305 byl v Londýně popraven vůdce skotského povstání proti Angličanům William Wallace. Jeho osud připomíná film Statečné srdce s Melem Gibsonem v hlavní roli.

Odkaz pro sdílení bleskovky

6:30

Narozeniny dnes slaví fotbalový trenér Karel Jarolím (*1956), folkový skladatel a písničkář Karel Plíhal (*1958) i americký basketbalista Kobe Bryant (*1978). 

Odkaz pro sdílení bleskovky

6:00

Dobré ráno Olomouci! Dnes se můžete zajít třeba na Noc s Pánem prstenů. A co dalšího se koná nejen dnes, ale i o celém víkendu, se dočtete tady →

Odkaz pro sdílení bleskovky

Máte zajímavý tip? Pošlete ho na bleskovky@olomouc.cz