Reklama

Úterý 1. prosince 2020, svátek má Iva, venku je -1.5 °C

Bleskovky

20:11

Hokejisté HC Olomouc doma s Karlovými Vary prohráli 1:3, branku dal Lukáš Kucsera.

Odkaz pro sdílení bleskovky

16:34

Město plánuje opravit všechny lavičky. Rozbité, poškozené, znečištěné. I takové lavičky se bohužel v Olomouci ještě stále nacházejí. Město se průběžně stará o téměř 1 500 laviček, které má ve svém vlastnictví. Během jara příštího roku chce všechny opravit. Pomoci hlásit ty poškozené mohou nyní i občané. Jak? To se dočtete tady →

Odkaz pro sdílení bleskovky

16:00

Teplota dnes odpoledne dosáhla 1.1 °C

Odkaz pro sdílení bleskovky

15:33

Dopravní podnik města Olomouce vyhlašuje vánoční výtvarnou soutěž pro děti do 15 let. Pošlete nám namalované nebo nakreslené obrázky s vánoční tématikou a my s nimi vyzdobíme interiér naší vánoční tramvaje. Nejúspěšnější obrázek získá balíček dárkových předmětů DPMO. Své výtvory zasílejte na email social-media@dpmo.cz do 6. 12. 2020.

Odkaz pro sdílení bleskovky

14:27

Knihkupectví Kosmas pro vás připravilo pravidelný přehled knih, o které je v Olomouci největší zájem. Nechte se inspirovat a podívejte se na aktuální TOP 10 prodeje. Ve čtvrtek 3.12. otvíráme prodejnu na běžný prodej, nadále je možné rezervovat knihy na prodejně. 

Odkaz pro sdílení bleskovky

13:32

Den otevřených dveří Univerzity Palackého proběhne online! A to už v pátek 4. prosince od 9 do 14 hodin na této webové stránce. Vše, co budete potřebovat, je počítač, tablet či mobil a připojení na internet. 

Odkaz pro sdílení bleskovky

12:23

Poslední možnost objednat si naše jedinečné cukroví! Nemáte čas upéct si vánoční cukroví anebo chcete ochutnat jeho netradiční varianty? Využijte speciální příležitosti, kterou jsme pro vás v Nutrend World připravili společně s našimi cukrářkami. V nabídce máme 3 druhy balíčků v krásném dárkovém balení, které mohou být ozdobou vašeho stolu nebo milým dárkem pro vaše blízké.

Odkaz pro sdílení bleskovky

12:00

Teplota dnes v poledne dosáhla 1.7 °C

Odkaz pro sdílení bleskovky

11:28

Metr2 má pro Vás NOVÉ BYDLENÍ: rodinné domy Přáslavice na strategickém místě. V nabídce poslední dva rodinné domy! K dálničnímu přivaděči pouhé 2 minuty, dojezd 6 minut do Olomouce, 15 minut do Hranic na Moravě! Veškeré podrobnosti na www.metr2reality.cz 

Odkaz pro sdílení bleskovky

10:26

Vánoční prohlídky hradu Šternberk proběhnou o prosincových sobotách a na první svátek vánoční. V rámci prohlídek návštěvníci uslyší zajímavé informace o historii Vánoc a zjistí, jak slavila Vánoce šlechta i prostý lid. Interiéry hradu doplní slavnostní vánoční výzdoba, betlémy i historické hračky. Prohlídky jsou omezeny na max. 9 osob + 1 průvodce a je nutné se předem objednat.

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:23

Noc vědců si v pátek 27. 11. odbyla svoji premiéru v online podobě. Správci webových stránek zaznamenali za celý uplynulý víkend přes 50 tisíc unikátních návštěv. Videa, virtuální workshopy a další obsah připravený odborníky z Univerzity Palackého se v pátek večer přitom objevil na více než 1 700 obrazovkách počítačů či displejích mobilních telefonů. Více zde →

Odkaz pro sdílení bleskovky

8:19

SUPER VÁNOČNÍ TIP. Vánoce se blíží a my vám přinášíme možnost nákupu zvýhodněného vánočního TEOXANE balíčku s názvem BOX COMPLETE SKIN CARE za nejnižší cenu 3800 Kč. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Volejte 774 917 616, sledujte Instagram Neo Beauty Clinic.

Odkaz pro sdílení bleskovky

8:00

Teplota dnes ráno dosáhla -1.4 °C

Odkaz pro sdílení bleskovky

7:00

Zajímavost dne: Dnes je to přesně šest let, co nás zasáhla nebývalá kalamita. Teploty pod bodem mrazu spolu s vytrvalým deštěm způsobily, že celé město pokryla ledovka a doprava byla zcela paralyzována. Situaci si můžete připomenout v naší tehdejší reportáži. Tak snad nás letos nic podobného nečeká :)

Odkaz pro sdílení bleskovky

6:30

Narozeniny dnes slaví herečka Nela Boudová (*1967), hudebník Jiří Pavlica (*1953), modelka a Miss 2002 Kateřina Průšová (*1983), motocyklový závodník Matěj Smrž (*1984) a americký režisér Woody Allen (*1935). 

Odkaz pro sdílení bleskovky

6:00

Dobré ráno Olomouci! Podívejte se, jaký bude dnešní den...

Odkaz pro sdílení bleskovky