Reklama

Úterý 26. září 2023, svátek má Andrea, venku je 18.9 °C

Bleskovky

10:21

Dopřejte své pleti hydrataci pomocí nezasíťované kyseliny hyaluronové. Dopřejte si SKINBOOSTER. Toto ošetření, díky speciální aplikaci Vital Injectorem, zaručuje rovnoměrnou hydrataci a přirozený výsledek. Vyzkoušejte nejmodernější techniku omlazení pleti v Neo Beauty Clinic. Jsme tu pro vás. Zastavte se na klinice nebo volejte 774 917 616. Více informací na webu a instagramu.

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:18

Fresh nabídka ryb, humrů a mořských plodů. Na to jsme v Lobster Family restaurant specialisté. Denně nabízíme pražmy, mořské vlky nebo tuňáky, sezónně halibuty nebo štítníky, od čtvrtka do neděle i kambaly, ropušnice, mořské ďasy či svaté Petry. A samozřejmě signature dish – humra. Ulovte si čerstvou rybu v Lobsteru!

Odkaz pro sdílení bleskovky

8:11

Psí salon & wellness Adina najdete na Nezvalově ulici. Poskytujeme stříhání pro denní komfort i trimování srsti do požadované výstavní úpravy. Wellness a koupele jsou připraveny individuálně dle typu srsti a kůže. Umíme si poradit s línáním srsti, suchou kůží, lupy. V salonu najdete také pamlsky a šampony pro domácí použití. Podívejte se na náš web, rezervace na 724 927 879.

Odkaz pro sdílení bleskovky

8:00

Teplota dnes ráno dosáhla 12.4 °C

Odkaz pro sdílení bleskovky

7:00

Zajímavost dne: V roce 1960 se uskutečnila v Chicagu vůbec první televizní debata kandidátů na úřad prezidenta Spojených států mezi J. F. Kennedym a R. Nixonem.

Odkaz pro sdílení bleskovky

6:30

Narozeniny dnes slaví americká tenistka Serena Williamsová (*1981) a britský hudebník a hudební producent James Blake (*1988).

Odkaz pro sdílení bleskovky

6:00

Dobré ráno Olomouci! Podívejte se, jaký bude dnešní den...

Odkaz pro sdílení bleskovky