Reklama

Čtvrtek 24. ledna 2019, svátek má Milena, venku je -4.6 °C

Plesová sezona

Zimní magazín

Bleskovky

Pondělí 30. 3. 2015 / 7:32

Od 17:30 proběhne dnes slavnostní zahájení Čtyřiadvacetihodinového čtení Bible v kapli sv. Jeronýma. Po dobu 24 hodin, včetně nočních a časně ranních hodin, se budou v kapli olomoucké radnice střídat přes dvě stovky Olomoučanů, aby se staly součástí jedinečné události. Pro rok 2015 jsou připraveny ke čtení knihy Nového zákona – tedy nejen 4 evangelia, ale i Skutky apoštolů, Listy apoštola Pavla, List Jakubův, Petrův Janův a v úterý kolem 17:00 i čtení z knihy Zjevení. Více ZDE.

Odkaz pro sdílení bleskovky

12:41

Divadlo Tramtarie už podruhé pomáhá olomouckému P-centru. Pro děti i rodiče připravilo 9. února od 15:00 Kouzelnickou sobotu, výtěžek z akce pomůže Rodinnému centru, které P-centrum provozuje. Vstupné je 150 korun.

Odkaz pro sdílení bleskovky

11:29

Už jste s dětmi navštívili Dětské dílny v Divadle na cucky? Každá z našich nedělních dílen pro děti ve věku 6–10 let je trochu jiná. Ta nejbližší, 27. ledna, bude literárně-dramatická, 10. února se děti pustí do vyšívání a barvení triček, 24. února se zase něco přiučí o divadle. Neváhejte dětem rezervovat tu, která je bude nejvíce bavit ;-) 

Odkaz pro sdílení bleskovky

10:32

Plných 120 let své existence oslaví v prosinci letošního roku porodnice Fakultní nemocnice Olomouc. Ta funguje ve stejné budově nepřetržitě od roku 1899 a Porodnicko-gynekologická klinika si její výročí bude připomínat v průběhu celého roku sérií populárně-naučných přednášek, přičemž na tu první se můžete těšit už 29. ledna od 17:00. Více informací se dočtete tady →

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:26

V sobotu 26. ledna od 15:00 se v dětském koutku Akvárko těšte na Odpoledne s pohádkou. Děti uvidí pohádku "Boudo budko, kdo v tobě přebývá", po ní si mohou vytvořit vlastní loutku nebo si jen tak v dětském koutku pohrát. Na tuto akci je nutná rezervace a platba 100 Kč předem. Cena zahrnuje celý dvouhodinový program - vstup do dětského koutku, hrané divadlo a tvoření. Počet míst je omezen, proto prosíme, abyste s rezervací neváhali. Kontakty: telefon: 588 517 778, e-mail: prodeti@aqua-olomouc.cz 

Odkaz pro sdílení bleskovky

8:19

Nově zrekonstruovaná Restaurace Mačák - to jsou tradiční česká jídla i moderní speciality, a taky skvělé pivo Litovel. A v našem salonku pro 40 lidí vám rádi připravíme i rodinné oslavy, firemní večírky, svatby či promoce. Těšíme se na vás!

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky

Další články

Přejít do zpravodajství