Reklama

Čtvrtek 18. dubna 2019, svátek má Valérie, venku je 13.9 °C

Jarní speciál

Pátek 24. 11. 2017 / 8:24

Vánoce se blíží - vyhrajte luxusní lázeňský pobyt nebo řadu dalších hodnotných cen s Českým výrobkem! Jednoduše nakupte výrobek s logem Český výrobek a vymyslete slogan obsahující slova "Český výrobek". Veškerá informace naleznete ZDE. Ale pospěšte si - soutěžíme pouze do konce tohoto měsíce!

Odkaz pro sdílení bleskovky

17:29

Opereta Na tý louce zelený patří v České republice k nejoblíbenějším a nejčastěji uváděným a příhody velkostatkářovy dcery Aleny Skalické, profesora Bulfínka, lesního inženýra Miláčka a hajného Štětivce si můžete vychutnat už dnes v 19 hodin v Moravském divadle. Vstupenky zakoupíte zde →

Odkaz pro sdílení bleskovky

16:32

Finále extraligy dnes rozehrají volejbalistky VK UP Olomouc. Za soupeře mají Prostějov, první zápas derby série o titul má start v 18 hodin.

Odkaz pro sdílení bleskovky

15:28

Pojďte objevit řadu možností pro váš odpočinek a relaxaci do Oázy podpory. Vybrat si můžete ze spousty masáží (sportovní, relaxační, lávovými kameny, ...), dále peeling, galvanoterapie i kraniosakrální terapie. V neposlední řadě se zabýváme tématem neplodnosti. Najdete nás v prostorách wellness v Hotelu Theresian na Javoříčské ulici.Těšíme se na vás!

Odkaz pro sdílení bleskovky

14:41

Contours rozjíždí žhavou novinku - přijďte vyzkoušet Tělový zábal, u kterého se dá již po první kúře zhubnout 5 – 30 cm v celkovém obvodu těla! Zábaly nedokáží cvičit za vás, ale pomohou s úbytkem centimetrů a zdravou detoxikací a mnoho žen je s oblibou využívá. Podrobnosti se dočtete tady →

Odkaz pro sdílení bleskovky

14:18

Máte-li rádi opravdu dobré zákusky z poctivých surovin, pak se rozhodně zastavte v rodinné Kavárně Bellis v Laffayettově ulici. A potřebujete-li pro své firemní či rodinné hosty příjemné ubytování v samotném centru města, pak doporučujeme Penzion Bellis v tomtéž domě.

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky

Jarní speciál