Reklama

Středa 28. července 2021, svátek má Viktor, venku je 19.3 °C

Pátek 24. 11. 2017 / 8:24

Vánoce se blíží - vyhrajte luxusní lázeňský pobyt nebo řadu dalších hodnotných cen s Českým výrobkem! Jednoduše nakupte výrobek s logem Český výrobek a vymyslete slogan obsahující slova "Český výrobek". Veškerá informace naleznete ZDE. Ale pospěšte si - soutěžíme pouze do konce tohoto měsíce!

Odkaz pro sdílení bleskovky

7:00

Zajímavost dne: Přesně před 107 lety Rakousko-Uhersko vyhlásilo válku Srbsku a začala první světová válka.

Odkaz pro sdílení bleskovky

6:30

Narozeniny dnes slaví muzikant a politik Michael Kocáb (*1954), spisovatel Pavel Brycz (*1968) a slovenská herečka Alena Antalová (*1972). Vše nejlepší přejeme také herečce Moravského divadla Ivaně Plíhalová (*1962).

Odkaz pro sdílení bleskovky

6:00

Dobré ráno Olomouci! Podívejte se, jaký bude dnešní den...

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 16:29

Moravské divadlo nezahálí a už teď si můžete zajistit vstupenky na zářijová a říjnová představení! Těšit se můžete na reprízy inscenací Splašené nůžky, Mamzelle Nitouche, Starci na chmelu, Sluha dvou pánů a další. Chybět nebudou ani novinky jako baletní Sólo pro tři či Revizor. Kompletní program na oba měsíce najdete tady →

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 15:29

Na filmovou projekci láká dnes večer Letní kino. Na programu je tentokrát český experimentální snímek režiséra Oskara Reifa Postel. Film je z roku 1998 a v hlavní roli se tehdy představil Michal Przebinda, v současnosti člen činohry Moravského divadla. Začátek filmu je ve 21:00 a vstupné je 100 korun.

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky
Přejít do zpravodajství
Buďte vidět s OLOMOUC.CZ