Reklama

Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila, venku je 0.8 °C

Pátek 24. 11. 2017 / 8:24

Vánoce se blíží - vyhrajte luxusní lázeňský pobyt nebo řadu dalších hodnotných cen s Českým výrobkem! Jednoduše nakupte výrobek s logem Český výrobek a vymyslete slogan obsahující slova "Český výrobek". Veškerá informace naleznete ZDE. Ale pospěšte si - soutěžíme pouze do konce tohoto měsíce!

Odkaz pro sdílení bleskovky

13:22

Zasportovat si dnes odpoledne můžete na zimním stadionu, kde se od 17:00 do 18:00 chystá bruslení pro veřejnost. A zabruslit si můžete i zítra ráno od 8:15 do 9:15. Vstupné je jednotné 40 Kč, lístky koupíte na pokladně zimního stadionu 20 minut před začátkem bruslení. Pozor, brusle se nepůjčují!

Odkaz pro sdílení bleskovky

12:14

Pokud cestujete v Olomouckém kraji s využitím integrovaného dopravního systému, můžete si už teď stáhnout vylepšenou aplikaci MobilOK new. Oproti starší verzi nabízí řadu příjemných novinek a vylepšení. Podrobnosti naleznete zde →

Odkaz pro sdílení bleskovky

11:02

Plesová sezona je tady! Nastává čas oprášit lakýrky, nabrousit podpatky a zkontrolovat garderobu. Výběr plesů v Olomouci je opravdu pestrý, tak neváhejte s nákupem lístků, ať je neprošvihnete ;)

Odkaz pro sdílení bleskovky

10:00

Je 10 hodin a na Rádiu Haná právě začíná Jukebox. Zavolejte si o svoji oblíbenou písničku nebo jen tak někoho pozdravte. Ozvěte se nám na 585 22 55 88 nebo studio@radiohana.cz.

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:19

Přemýšlíte, že vyrazíte na běžky? Pak vám zcela jistě přijdou vhod webové stránky jdemenabezky.cz, na kterých zjistíte, kde se zrovna pohybuje rolba, jak jsou upravené trasy a případně i jaké je na horách počasí. A my pro vás máme několik tipů na zajímavé výlety jak pro začátečníky, tak pro zkušené běžkaře. Podívejte se →

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky

30.1. Martin Rak (*1975), bývalý marketingový manažer SK Sigma Olomouc

30.1. David Záleský (*1968), známý olomoucký překladatel - přeložil desítky knih, filmů a seriálů, řadu z nich ve spolupráci se svou ženou Markétou. Aktuálně se věnuje mezinárodní spolupráci v oddělení cestovního ruchu a vnějších vztahů na Krajském úřadu Olomouckého kraje.

31.1. Juránek Jan (*1980), plant manager ve společnosti Robertshaw. Ve volném čase se věnuje SIM Racingu, kde jeho JJ Racing team dosahuje zajímavých úspěchů.

Přejít do zpravodajství
Přejít do zpravodajství
Buďte vidět s OLOMOUC.CZ