Reklama

Sobota 4. července 2020, svátek má Prokop, venku je 22.5 °C

Pátek 24. 11. 2017 / 8:24

Vánoce se blíží - vyhrajte luxusní lázeňský pobyt nebo řadu dalších hodnotných cen s Českým výrobkem! Jednoduše nakupte výrobek s logem Český výrobek a vymyslete slogan obsahující slova "Český výrobek". Veškerá informace naleznete ZDE. Ale pospěšte si - soutěžíme pouze do konce tohoto měsíce!

Odkaz pro sdílení bleskovky

16:26

Od poloviny června probíhají na území Olomoucka preventivní akce s názvem "Táhneme za jeden provaz". Policisté informují občany, jak si mají správně zabezpečit majetek před odjezdem na dovolenou a zabezpečit si své věci na veřejných koupalištích, turisticky vyhledávaných místech, parkovištích, kempech, vodáckých trasách a místech s větší koncentrací lidí.

Odkaz pro sdílení bleskovky

15:28

Už zítra se od pravého poledne můžete těšit na zahájení jubilejního patnáctého ročníku Dřevorockfestu, který se tradičně uskuteční v areálu zámku v Dřevohosticích. Od 13 hodin se pak na pódiu vystřídají Rybičky 48, Trautenberk, Limetall, Dark Gamballe, Gate Crasher, Holter a Morčata na útěku. 

Odkaz pro sdílení bleskovky

14:34

Technické služby města Olomouce oznamují, že u příležitosti letošních červencových svátků budou zajišťovat svoz odpadu bez omezení. Zároveň však TSMO upozorňují občany, že během svátečních dnů 5. a 6. července budou sběrové dvory uzavřeny.

Odkaz pro sdílení bleskovky

13:26

Od 1. 7. do 31. 8. v Česku opět platí Jízdenka na léto, která nabízí za paušální cenu na jeden nebo dva týdny volné cestování bez omezení ujetých kilometrů vlaky Českých drah a poznávat celou naši zem. Cestovat lze prakticky bez omezení od Aše po Mosty u Jablunkova a kdekoliv vystoupit, poznat místní kraj, a zase dalším vlakem pokračovat podle svého přání. Více zde →

Odkaz pro sdílení bleskovky

12:17

S dětmi si můžete udělat v neděli výlet na Hrad Šternberk, kde bude probíhat Historický den. V prostorách hradu budou rozestavěny historické stany i kolbiště, návštěvníci se mohou těšit na šermířské vstupy, historické soutěže a hry pro děti i dospělé a samozřejmě nebudou chybět ani prohlídky samotného hradu, kterými vás tentokrát provedou průvodci v historických kostýmech.

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky
Přejít do zpravodajství
Buďte vidět s OLOMOUC.CZ