Reklama

Neděle 20. října 2019, svátek má Vendelín, venku je 18.1 °C

Pátek 24. 11. 2017 / 8:24

Vánoce se blíží - vyhrajte luxusní lázeňský pobyt nebo řadu dalších hodnotných cen s Českým výrobkem! Jednoduše nakupte výrobek s logem Český výrobek a vymyslete slogan obsahující slova "Český výrobek". Veškerá informace naleznete ZDE. Ale pospěšte si - soutěžíme pouze do konce tohoto měsíce!

Odkaz pro sdílení bleskovky

13:28

Mají vaši blízcí rádi wellness, chodí rádi do restaurace, mají mezi obchody ten, na který nedají dopustit, touží po zábavě či dobrodružství? A nebo jsou milovníky kultury? Podívali jsme se za vás, kde všude se dají pořídit zajímavé dárkové poukazy, a přinášíme vám jejich velký přehled.

Odkaz pro sdílení bleskovky

12:14

S dětmi můžete zajít odpoledne v 15:00 třeba do Divadla na Šantovce, kde pokračuje Festival pohádek. Tentokrát se můžete těšit na oblíbený pohádkový příběh o Lotrandovi a Zubejdě. Vstupenky za 119 korun koupíte tady.

Odkaz pro sdílení bleskovky

11:26

Vánoční trhy se pomalu blíží. Už 22. listopadu se na Horním náměstí rozsvítí stromeček a punčové městečko ožije svou nezaměnitelnou atmosférou. Až do Vánoc se pak na pódiu vystřídá celá řada zajímavých hudebních hostů i divadelníků. Kluziště bude v provozu už od 11. listopadu. Více zde →

Odkaz pro sdílení bleskovky

10:00

Je 10 hodin a na Rádiu Haná právě začíná Jukebox. Zavolejte si o svoji oblíbenou písničku, nebo jen tak někoho pozdravte. Ozvěte se nám na 585 22 55 88 nebo studio@radiohana.cz.

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:19

Ještě dnes se v Tovačově koná slavnostní výlov Hradeckého rybníka. Budou se prodávat živé ryby, proběhnou ochutnávky rybích specialit, nebudou chybět dětské atrakce a těšit se můžete i na prohlídky zámku. K poslechu zahrají Šediváci. 

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky
Přejít do zpravodajství