Reklama

Pátek 10. dubna 2020, svátek má Darja, venku je 14.8 °C

Online: Situace okolo koronaviru v Olomouci

Pátek 24. 11. 2017 / 8:24

Vánoce se blíží - vyhrajte luxusní lázeňský pobyt nebo řadu dalších hodnotných cen s Českým výrobkem! Jednoduše nakupte výrobek s logem Český výrobek a vymyslete slogan obsahující slova "Český výrobek". Veškerá informace naleznete ZDE. Ale pospěšte si - soutěžíme pouze do konce tohoto měsíce!

Odkaz pro sdílení bleskovky

11:31

Oblíbený festival Academia Film Olomouc se letos v květnu neuskuteční. Nemusíte se bát, o festival nepřijdete, jen si na něj počkáte o něco déle. AFO55 se dle organizátorů bude konat v rozmezí od 1. do 15. října v tradičním prostředí Olomouce, a potom také v Praze, kde společně proběhne 55. ročník AFO a 10. ročník Life Science.

Odkaz pro sdílení bleskovky

10:42

Možnost studovat v příštím akademickém roce na Univerzitě Palackého v Olomouci mají stále zájemci o některé bakalářské a navazující magisterské studijní programy. Přihlášku lze podat na přírodovědeckou nebo cyrilometodějskou teologickou fakultu, anglické programy pak nabízí lékařská či právnická fakulta. Většina fakult UP má také otevřeno přijímací řízení na doktorská studia. Více zde →

Odkaz pro sdílení bleskovky

10:32

Během velikonočních svátků (pátek 10. až pondělí 13. dubna včetně) bude odběrový stan ve Fakultní nemocnici Olomouc (parkoviště pod Teoretickými ústavy LF UP) pro pacienty odeslané na vyšetření COVID-19 v provozu denně od 8 do 12 hodin. 

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:23

Dnes slavíme Velký pátek. Pokud vás zajímají velikonoční zvyky a tradice, tak pro dnešní den je předepsán půst a především zdrženlivost od masa.

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:02

Prodejna s masem pro psy Family BARFotevřeno i na Velký pátek! Přijďte si k nám vybrat nějakou pochoutku pro vaše čtyřnohé kamarády. Najdete u nás třeba balíčky mražené libové hovězí svaloviny a spoustu dalšího. ;-)

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky
Přejít do zpravodajství
Buďte vidět s OLOMOUC.CZ