Reklama

Pátek 23. srpna 2019, svátek má Sandra, venku je 16 °C

Pátek 24. 11. 2017 / 8:24

Vánoce se blíží - vyhrajte luxusní lázeňský pobyt nebo řadu dalších hodnotných cen s Českým výrobkem! Jednoduše nakupte výrobek s logem Český výrobek a vymyslete slogan obsahující slova "Český výrobek". Veškerá informace naleznete ZDE. Ale pospěšte si - soutěžíme pouze do konce tohoto měsíce!

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 17:28

U Terezské brány pokračují Olomoucké kulturní prázdniny a vy se tak od 19:30 můžete těšit na další z pravidelných koncertů. Tentokrát vám večer zpříjemní svou hudbou známá olomoucká formace Katoda Olomouc.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 16:33

Druhý přípravný zápas v tomto týdnu a opět venku hrají hokejisté HC Olomouc. V Třinci vyjedou na led v 18:00.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 15:42

Bluesová kapela BLUESBERG hraje už dnes od 19 hodin v Restauraci COBRA na Rooseveltové ulici, Olomouc. Těšíme se na Vás s nádhernou muzikou, hraje se i za nepříznivého počasí (uvnitř restaurace).

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 14:41

V sobotu 24. srpna od 18:00 se v areálu přístaviště U Vodníka uskuteční čtvrtý ročník festivalu Řeka má duši. Těšte se nejen na skvělou zábavu na souši, ale také na velmi poutavou večerní plavbu po řece Moravě do tajemné říše Tima Burtona, jehož pohádkově hororový svět byl hlavní inspirací festivalu. Více zde →

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 13:32

V zámeckém parku v Čechách pod Kosířem se přes léto odehrála série open air akcí, kterou v letošním roce uzavřou dva hodinové koncerty. Mladá vycházející kapela Mech vystoupí jako předskokan oblíbené české kapele Mandrage. Na jejich vystoupení se můžete těšit už 12. září a vstupenky seženete online nebo v pokladně Vlastivědného muzea

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky
Přejít do zpravodajství