Reklama

Sobota 18. ledna 2020, svátek má Vladislav, venku je -0.5 °C

Plesová sezona

Pátek 24. 11. 2017 / 8:24

Vánoce se blíží - vyhrajte luxusní lázeňský pobyt nebo řadu dalších hodnotných cen s Českým výrobkem! Jednoduše nakupte výrobek s logem Český výrobek a vymyslete slogan obsahující slova "Český výrobek". Veškerá informace naleznete ZDE. Ale pospěšte si - soutěžíme pouze do konce tohoto měsíce!

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 20:15

Hokejisté HC Olomouc vyhráli doma nad Mountfieldem Hradec Králové 2:0. Branky dali Pavel Musil a Lukáš Klimek.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 17:33

Zasportovat si můžete už zítra ráno na zimním stadionu, kde se od 08:30 do 09:30 chystá bruslení pro veřejnost. :-) Vstupné je jednotné 40 Kč, lístky koupíte na pokladně zimního stadionu 20 minut před začátkem bruslení. Pozor, brusle se nepůjčují!

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 16:29

Na hory se opět můžete vypravit skibusem - už tento víkend! Ten vozí lyžaře z Lipové-lázní a Jeseníku či Koutů nad Desnou na Červenohorské sedlo, a to až do poloviny března. Více zde.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 15:24

Hokejisté HC Olomouc hrají dnes doma od 18:00 proti Mountfieldu Hradec Králové.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 14:36

Tak jako v loňském roce i letos má Fakultní nemocnice Olomouc zastoupení v semifinálovém kole soutěže Sestra sympatie. K tomu, aby Klára Janská z II. interní kliniky - gastroenterologické a geriatrické napodobila své loňské předchůdkyně a dostala se do finále v pražském paláci Žofín, potřebuje nyní vaše hlasy. SMS zprávy na její podporu je možné zasílat do 24. února. Více zde →

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky
Přejít do zpravodajství
Buďte vidět s OLOMOUC.CZ