Reklama

Úterý 25. června 2019, svátek má Ivan, venku je 19.7 °C

Pátek 24. 11. 2017 / 8:24

Vánoce se blíží - vyhrajte luxusní lázeňský pobyt nebo řadu dalších hodnotných cen s Českým výrobkem! Jednoduše nakupte výrobek s logem Český výrobek a vymyslete slogan obsahující slova "Český výrobek". Veškerá informace naleznete ZDE. Ale pospěšte si - soutěžíme pouze do konce tohoto měsíce!

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 17:41

Premiere Cinemas v Šantovce láká ve 20:20 na akční sci-fi snímek X-Men: Dark Phoenix. X- Meni čelí nejhroznějšímu a nejsilnějšímu  nepříteli: Jean Grey, která pochází z jejich vlastních řad. Během vesmírné záchranné mise Jean téměř zemře, když jejím tělem projde záhadná kosmická síla. Když se vrátí domů, zjistí, že ji tato síla udělala silnější, ale zároveň o mnohem nestabilnější.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 16:28

Léto už klepe na dveře. Pokud uvažujete, kam se vydat na víkend, na prázdniny, nebo třeba jen kam zajít odpoledne po práci užít si sluníčko a nějakou tu zábavu, tak pro vás máme hned několik tipů na výlety v Olomouci a okolí

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 15:12

Bounty Rock Cafe přijme servírku/číšníka na HPP od 1. července 2019. Krátký, dlouhý týden. Neděle volné. Spolehlivost a příjemné vystupování podmínkou. V případě zájmu pište do zpráv na Facebooku nebo volejte na tel. 603 206 776.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 14:34

Léto je tady a s ním co 14 dní Zaparkuj Fest! Ve středu 26. června se tak můžete těšit nejen na tradiční půjčovnu deskovek, sportovního vybavení a dek, ringo hřiště nebo skvělé občerstvení Konvikt Olomouc, ale také na koncert písničkáře Vadima Windyho a projekci kultovního snímku Big Lebowski! Více o akci zde →

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 13:19

INCANTO - stylová parfumerie přímo v centru města vás zve k návštěvě. Kvalita a cena jsou u nás na prvním místě. Každý tu najde tu najde tu svoji vůni, která jej učiní ještě více atraktivním a neodolatelným. Obchod najdete v pasáži u Horního náměstí. Tak se určitě zastavte! ;-) 

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky