Reklama

Sobota 27. listopadu 2021, svátek má Xenie, venku je 0.4 °C

Proč na naší planetě nakonec přežijí jen slepice? Nenechte si ujít speciální stand-up Lukáše Pavláska

Kultura

13.9.2021

Autor: red

Září s sebou již tradičně přináší zahájení divadelní sezony a v Divadle na Šantovce se hned na úvod můžete těšit na oblíbeného komika Lukáše Pavláska. Ten zde vystoupí už v úterý 14. září se svým stand-up speciálem Planeta slepic.

Foto: www.lukaspavlasek.cz

Lukáš Pavlásek je jeden z nejpopulárnějších českých komiků a jeho druhý celovečerní stand-upový pořad nabízí opět skvělou a originální zábavu. Pavlásek si tentokrát bere na paškál nejrůznější situace, které známe z každodenního života. Diváci tak mohou zjistit, jaké vyhlídky má naše slavná civilizace, kde si každý myslí, že má pravdu, stále jen nakupuje nepotřebné věci a kde vedle sebe žijí tak rozdílné bytosti, jako jsou ženy, muži a psi.

"Dozvíme se, co strašného se stane, když si doma zapomenete mobilní telefon. Užijeme si svých pět minut slávy v televizní soutěži, naučíme se chovat v nákupním centru, zavoláme si na horkou linku a zjistíme, proč přírodu každou sobotu čeká nápor idiotů z města. A na závěr dojdeme k tomu, že na téhle planetě nakonec přežijí jen slepice," představuje představení ředitel Divadla na Šantovce Petr Hlávka. 

Jak to s celou Planetou slepic nakonec dopadne zjistíte už v úterý 14. září od 19 hodin v Divadle na Šantovce. Vstupenky na představení ještě jsou a koupíte je v pokladně divadla nebo online →

Reklama

Restaurant - Penzion CARUSO

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Naše restaurace se specializuje převážně na domácí kuchyň. Výběr ze šesti meniček od 98 Kč,-. Dále nabízíme grilované koleno, žebra, tatarský biftek, různé druhy steaků aj. Na čepu ...