Reklama

Úterý 24. října 2017, venku je 7.8 °C

Svátek má Nina

Dnešek: Nesbův Sněhulák, Plynutí času i Nightmare v Bounty

Tipy a názory

12.10.2017

Autor: Zuzana Doleželová

Čtvrtek s sebou nese jakousi blízkost víkendu. Také to tak vnímáte? A víkend slibuje vždycky spoustu zábavy. A nejinak tomu bude dnes! Kina, divadla, koncerty a také jeden zajímavý lifestyle o cvičení - na to všechno se můžete těšit...

Sněhulák Sněhulák Foto: Archiv pořadatele
Nightmare Nightmare Foto: Archiv pořadatele

Na dnešní den, konkrétně na 18:30, se chystá také jedna vernisáž. V Muzeu umění bude vystavovat sochař Jozef Jankovič. Výstava nese název Plynutí času a uvidíte tu nejen jeho nevšední rozměrné sochy, ale i další Jankovičova díla. A to až do 11. března 2018. Výstava, na níž se umělec koncepčně podílel, měla být oslavou jeho osmdesátin. Vernisáže se však Jozef Jankovič bohužel nedožil, nečekaně zemřel letos v létě...

Kino Metropol má dobrou zprávu pro fanoušky nejúspěšnějšího autora současné krimi - Jo Nesbø, nejsvéráznější románový detektiv Harry Hole a jeden z nejcharismatičtějších herců své generace Michael Fassbender se spojili v adaptaci slavného detektivního thrilleru. Sněhulák je na programu v 17:30, vstup je 130 korun.

Jestli se vám chce strávit čtvrteční večer v divadle, máte možnost výběru. Divadlo na cucky od 19:00 uvádí hru Ritter, Dene, Voss. Vstupné je 150 korun. Lístky rezervujte zde. Do Divadla na Šantovce můžete zajít na muzikál Chlapec a hvězda, který ukazuje příběh o opravdové lásce. Představení je doprovázeno i živou hudbou. Za vstupenku zaplatíte 290 korun.

A Bounty Rock Cafe hostí od 20:00 špičkový power metal z francouzského Grenoblu - zahrají tu Nightmare. Tady je malá ochutnávka. Vstupenky jsou za 150 korun.

Užijte si čtvrtek v Olomouci!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

Rodinné centrum OLIVY z.s.

Katalog firem » Zábava, volný čas » Dětské organizace

ROLE DĚTÍ V RODINĚ A KOMUNIKACE S NIMI,
„RODINA OČIMA DÍTĚTE“.

Zkusili jste se někdy podívat na rodinu tak, jak se na ni dívá dítě?

Přednáší speciální pedagog Mgr. Jiří Halda

Aktuálně z Olomouce