Reklama

Středa 22. srpna 2018, svátek má Bohuslav, venku je 17.9 °C

CHLAPEC A HVĚZDA

CHLAPEC A HVĚZDA

Divadlo

Čtvrtek 12. 10. 2017 / 19:00

Pořadatel: Divadlo na Šantovce

Místo konání: Divadlo na Šantovce, Galerie Šantovka, Polská 1, 779 00 Olomouc

O akci

Muzikál od mladého autora, který ukazuje příběh o opravdové lásce. Představení je doprovázeno i živou hudbou, což na české muzikálové scéně nemá obdoby.

Délka představení: 120 minut.
Vstupné: 290 Kč → koupit vstupenky

Celý příběh začíná na diskotéce, kde devatenáctiletého Tomáše odmítne a zesměšní jeho dívka. A to jen proto, že Tomáš je příliš velký romantik, a nechová tak, jako jeho vrstevníci. Opuštěný, skleslý a naštvaný chlapec ale zanedlouho zjistí, jakou sílu může mít láska, je-li opravdová. Tomáše osloví Bára, hvězda, která sestoupila z oblohy jen proto, aby ho mohla milovat.
Zdá se vám to jako pohádka? Jeho přátelům a spolužákům se to taky nezdá příliš pravděpodobné. Zvlášť, když nikdo jiný, než Tomáš jeho milovanou Báru nevidí. Když svou troškou přispěje i Tomášova matka – psycholožka, skončí Tomáš v nemocnici. A právě tam začne rozkrývat krutou pravdu o událostech posledních dní, která ho dovede až na samotnou hranici možností jeho chápání.
Chlapec a Hvězda je příběhem o hledání pravdy, která se skrývá všude kolem nás, a kterou jen nevnímáme. Nebo ji ani vnímat nechceme?

Obsazení:
Tomáš - ALEX FUCHS | MATĚJ TAUŠ
Hvězda Bára - NAĎA MELKOVÁ | KATEŘINA KADLČÁKOVÁ
Mikuláš - TOMÁŠ KARLÍK | MATĚJ BUTULA
Martina - ALENA JAŠÍČKOVÁ | LENKA MOLKOVÁ
Sestra Marie - JANA CACHOVÁ | TEREZA ŽUPOVÁ
Matka - HANA SVOBODOVÁ
Otec - PETR HLAVÁČ | MIROSLAV VALENTÍK