Reklama

Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf, venku je 4.5 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Vydejte se do bývalé Jugoslávie s Voxelem a ochutnávkou balkánských specialit

Tipy a názory

4.9.2023

Autor: red

Pět lidí, pět balkánských zemí, spousta zajímavého jídla a ještě zajímavějších míst. Už v pátek 8. září od 19:30 se v kině Metropol odehraje premiéra filmu "Balkan Trip" od olomouckých tvůrců, který nabídne divákům poznání míst bývalé Jugoslávie, o kterých jste možná dříve ani neslyšeli. V rámci premiéry filmu vystoupí také zpěvák Voxel a pro všechny návštěvníky je připravena ochutnávka balkánských specialit, která dotvoří atmosféru tohoto večera.

Foto: George Vision

Pětice přátel se ve filmu společně vydává na výpravu na Balkán. Cílem je objevit skryté krásy těchto míst a poznat autentickou místní kulturu. Během cesty nebudou chybět dobrodružství, zábava a lahodné místní jídlo. Diváky bude na jejich cestě provázet jedna z členů výpravy Martina Qweetko Procházková, moderátorka rádia Haná.

"Očekáváme, že náš film Balkan Trip přinese divákům nezapomenutelný zážitek, který je zavede na neznámá místa a ukáže jim nový pohled na Balkán. Tato cesta nás obohatila o mnoho zážitků, a rádi bychom se o ně podělili s diváky," říká režisér filmu Jiří Slečka. "S naší partičkou si navíc užijete opravdu spoustu užasných chvil," dodává moderátorka Qweetko.

Vstupenky za výhodnější cenu mohou diváci stále zakoupit na webu kina Metropol. Budou však dostupné i na místě.

Reklama

TITANKOV s.r.o.

Katalog firem » Řemeslníci » Povrchová úprava kovu, skla, porcelánu

Povrchová úprava kovů PVD nitridem titanu - zlatá
-koupelnové doplňky
-hudební nástroje
-kování na dveře a okna
-doplňky auto-moto

TITANKOV s.r.o.
Chválkovická 151/82
Olomouc

mob:608912941