Reklama

Sobota 22. února 2020, svátek má Petr, venku je 7.3 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Sigma míří do Prahy, o prázdninách podruhé

Sport

16.8.2019

Autor: Petr Pelíšek

Fotbalisté SK Sigma Olomouc se znovu chystají do Prahy. V hlavním městě budou hrát v soutěžním ročníku 2019/2020 druhé utkání. V prvním prohráli v Edenu se Slavií 0:1, v sobotu budou hrát o pár ulic vedle, v Ďolíčku proti Bohemians.

Klokani nedokázali doma Sigmu porazit v pěti zápasech a něco podobného mají Hanáci v plánu i nyní. Tedy uhrát nějaký ten bodový zisk. Který by se po ztrátě s Karvinou hodil. „S Karvinou jsme ztratili dva body, zklamání určitě bylo, to nezápíráme. Chtěli jsme mít devět bodů a vytáhnout se v tabulce nahoru. Ale nálada v kabině je dobrá, do Ďolíčku jedeme s odhodláním a se snahou odčinit, co jsme doma ztratili," řekl trenér SK Sigma Radoslav Látal pro klubový web. „Poslední utkání Bohemky jsme studovali. Musím říct, že například s Plzní nebo Mladou Boleslaví odehráli velice kvalitní utkání, ve kterých navíc nedostali branku. Jsou na tom velmi dobře po kondiční stránce. Mají ve svých řadách rychlostně vybavené hráče, celkově jsou nepříjemní, chodí do presinku. Je potřeba se na ně připravit především po té rychlostní a soubojové stránce. Navíc budou hrát v domácím prostředí, ve kterém jsou opravdu silní. V sobotu nás tedy nebude čekat lehký soupeř," podotkl Látal.

Chybět v sestavě Sigmy bude zranění Michal Vepřek, v přípravě už jsou brankář Miloš Buchta i záložníci Martin Hála s Tomášem Zahradníčkem. Za Sigmu už si nezahraje stoper Roman Polom, který přestoupil do Českých Budějovic.

K utkání bylo delegováno trio rozhodčích ve složení Ondřej Lerch - Zdeněk Vaňkát, Lucie Ratajová, začíná se v 19.30.

Předpokládané sestavy:
Bohemians Praha:  Valeš - Hůlka, Köstl, Pokorný - Bartek, Vacek, Jindřišek, Podaný - Hronek, Keita, Vodháněl. Trenér Martin Hašek.
SK Sigma Olomouc: Reichl - Sladký, Beneš, Jemelka, Kerbr - Pilař, Houska, Greššák, Plšek, Falta - Nešpor. Trenér Radoslav Látal.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Tomáš Tichý

Katalog firem » Řemeslníci » Stolaři, truhláři

Naše firma Truhlářství Tomáš Tichý, založená v roce 2000, se specializuje na zakázkovou výrobu nábytku. Naším cílem je spokojenost všech zákazníků, kteří preferují osobitý styl a jed...