Reklama

Čtvrtek 27. února 2020, svátek má Alexandr, venku je 3.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Recitál Václava Neckáře a Filipa Rácze nabídne nevšední zážitek

Kultura

20.8.2019

Autor: ph

Václav Neckář, legenda české populární hudby, jehož koncerty jsou stále vyprodávány a na festivalech hojně navštěvovány, má zcela nový projekt, který se v Olomouci poprvé objeví v Divadle na Šantovce. Jeho koncerty jsou spojené především s kapelou Bacily a velkým počtem diváků. Pro tento projekt organizátoři schválně zvolili komorní prostředí Divadla na Šantovce, protože chtějí vyvolat úplně jinou atmosféru, více interaktivní a přátelskou.

Foto: Archiv pořadatele

Neckářovy koncerty jsou spojené především s kapelou Bacily a velkým počtem diváků. Pro tento projekt organizátoři schválně zvolili komorní prostředí Divadla na Šantovce, protože chtějí vyvolat úplně jinou atmosféru, více interaktivní a přátelskou.

S ostravským kytaristou Filipem Ráczem představuje Václav Neckář své nejznámější písně napříč celou jeho dlouhou hudební kariérou a písně prokládá historkami a fascinujícími příběhy, které jsou jeho kariéry součástí. 

Na recitálu Václava Neckáře v Divadle na Šantovce tak uslyšíte oblíbené písně i historky, o kterých jste třeba ani nevěděli a které jinde neuslyšíte. Výjimečný projekt s výjimečnou atmosférou v Divadle na Šantovce se uskuteční už 18. září v 19:00, vstupenky seženete zde.

Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA v SOKOLSKÉ 5
v OLOMOUCI za SPEOU vedle náměstí Hrdinů
( přestěhováno z Koruny )

SVĚTELNÉ STUDIO na Horním lánu 12a ( proti Ternu )

Kultivované prostředí, odborný personál, velký výběr,
svítidla levná, dostupná i luxusní, klimatizováno.

Vyspělé LED technologie, multifunkční svítidla se stmíváním, změnou barvy světla z teplé do studené, nočním osvětlením atd.

Profesionální poradenství s vysokou znalostí výrobků.
NÁVRHY OSVĚTLENÍ a SVĚTELNÝCH ROZVODŮ v komerčních objektech, rodinných domech, bytech i zahradách.

ZÁRUKA 5 LET na většinu LED svítidel a LED žárovek.

V naší nabídce najdete moderní úsporné lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz