Reklama

Pátek 20. září 2019, svátek má Oleg, venku je 11.4 °C

Recitál Václava Neckáře a Filipa Rácze nabídne nevšední zážitek

Kultura

20.8.2019

Autor: ph

Václav Neckář, legenda české populární hudby, jehož koncerty jsou stále vyprodávány a na festivalech hojně navštěvovány, má zcela nový projekt, který se v Olomouci poprvé objeví v Divadle na Šantovce. Jeho koncerty jsou spojené především s kapelou Bacily a velkým počtem diváků. Pro tento projekt organizátoři schválně zvolili komorní prostředí Divadla na Šantovce, protože chtějí vyvolat úplně jinou atmosféru, více interaktivní a přátelskou.

Foto: Archiv pořadatele

Neckářovy koncerty jsou spojené především s kapelou Bacily a velkým počtem diváků. Pro tento projekt organizátoři schválně zvolili komorní prostředí Divadla na Šantovce, protože chtějí vyvolat úplně jinou atmosféru, více interaktivní a přátelskou.

S ostravským kytaristou Filipem Ráczem představuje Václav Neckář své nejznámější písně napříč celou jeho dlouhou hudební kariérou a písně prokládá historkami a fascinujícími příběhy, které jsou jeho kariéry součástí. 

Na recitálu Václava Neckáře v Divadle na Šantovce tak uslyšíte oblíbené písně i historky, o kterých jste třeba ani nevěděli a které jinde neuslyšíte. Výjimečný projekt s výjimečnou atmosférou v Divadle na Šantovce se uskuteční už 18. září v 19:00, vstupenky seženete zde.

Reklama

Virtuální realita Olomouc

Katalog firem » Zábava, volný čas

Akce!
U vás 4 hodiny zábavy pouze za 5.000,- Kč (2x zařízení s obsluhou)

Přijedeme za Vámi!
Třeba na oslavy narozenin a svátků či různých rodinných výročí, svateb, slavnostních promocí, kariérních úspěchů nebo jen příjemné posezení s přáteli. Musí to přeci být nezapomenutelný zážitek pro všechny hosty.

Otevírací doba dle rezervace (telefonicky nebo na webu).

Telefon: 777 334388

Přijedeme za vámi!
Plánujete nějakou skupinovou akci? Přijedeme, vše nachystáme a po celou dobu bude k dispozici obsluha, která hráčům pomůže s nastavením headsetu, výběrem her a ovládáním.

Doprava mimo Olomouc 8 Kč/km