Reklama

Pátek 18. ledna 2019, svátek má Vladislav, venku je -0.5 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Poupětovu ulici čeká zatěžkávací zkouška, budou jí projíždět těžké nákladní automobily

Zprávy z regionu

11.9.2013

Autor: amb

V souvislosti s rekonstrukcí pavilonu A Výstaviště Flora Olomouc dojde ke změnám dopravy v přilehlé Poupětově ulici. Radní města souhlasili s dočasnou změnou vedení dopravy v okolí rekonstruovaného pavilonu a Poupětovou ulicí tak budou po dva měsíce projíždět vozidla stavební firmy, která velkou investici realizuje.

Foto: Jan Procházka

Důvodem žádosti stavební firmy je skutečnost, že v této části města probíhají i další investice. V místě, kudy dosud jezdila vozidla stavby, se totiž budou nyní provádět také přípojky dešťové a splaškové kanalizace a přeložka horkovodu v trase ulic Wolkerova a Zamenhofova, kterou realizuje společnost Dalkia. Stavební práce se navíc zpozdily vlivem rozsáhlého archeologického průzkumu, který trval o dva měsíce déle, než bylo plánováno v původním harmonogramu prací.
Podle odboru dopravy je tedy v současné době jediným možným přístupem na stavbu Poupětova ulice. "V případě, že by stavební firma nedostala souhlas s využitím této ulice pro vozidla stavby, nebylo by možné dokončit parkoviště, které je součástí rekonstrukce výstaviště Flora, v termínu," vysvětlil náměstek olomouckého primátora pro dopravu Ivo Vlach.
Doprava byla na stavbu dosud vedena připojením od Zamenhofovy ulice a výjezd vozidel byl vedle tramvajové zastávky ve Wolkerově ulici. V Poupětově ulici bylo přechodné dopravní značení se zákazem vjezdu vozidel stavby.

amb

Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

ROCKFOIL - OBLOŽIT TÍMTO KAMENNÝM MATERIÁLEM LZE TÉMĚŘ COKOLIV ( od nábytku, dveří až po fasády ).

KAMENNÉ OBKLADY NA FASÁDY S POLYSTYRENOVÝM ZATEPLENÍM!

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR V ČR - cca 40 druhů břidlic, křemenců, atd...!

FOTO : UKÁZKA PODSVÍCENÍ BŘIDLICE LED RGBW PANELEM!

SKLADEM - NEJVĚTŠÍ VÝBĚR VELKOFORMÁTOVÝCH INDICKÝCH BŘIDLIC PRO PODSVÍCENÍ! KAŽDÝ KUS JE UNIKÁT A VYPADÁ JINAK!

Zveme vás na návštěvu nebo nákup do provozovny ROCKFOIL, na křižovatce ulic Polívkova/Na Vozovce v Olomouci. Vchod je přímo z chodníku, je označen na nároží budovy firemními tabulemi.