UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Olomoucí kolují falešné tisícikoruny, padělky jsou prý tak kvalitní, že je odhalily až banky
7.10.2013
Autor: jap
Falešné tisícikoruny nebývalé kvality se objevily v peněženkách Olomoučanů. Padělané bankovky zachytily minulý týden banky, kam dorazily povětšinou ze supermarketů. Ani vnitřní kontrolní mechanismy obchodů totiž nedokázaly padělky odhalit. Policie ale o případu zatím nechce podávat žádné informace, důvod k panice prý není.
Padělky se objevily v průběhu minulého týdne v pokladnách olomouckých supermarketů. Podle informací, které dnes zveřejnil týdeník Olomoucký večerník ani vnitřní kontrolní mechanismy obchodů nedokázaly padělky odhalit a řada z nich byla odhalena až v bankách.
Policejní mluvčí Marta Vlachová dnes potvrdila, že padělané tisícikoruny se opravdu do oběhu dostaly, bližší informace ale k případu sdělit odmítla. "S ohledem na probíhající vyšetřování nebudeme nic dalšího komentovat," odmítla se vyjádřit. Potvrdit nechtěla ani informace o kvalitě a množství padělků.
jap
Přirozenou cestou
Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa
Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.
Filip

DNES
Soupeřem Sigmy pro osmifinále je 1. FSV Mainz
Zprávy z regionu
DNES
Měsíc čtenářů ve Vědecké knihovně zve na besedy, projekce, hudební večery i registraci zdarma
Tipy na víkend
DNES
Tipy na víkend: masopustní prohlídky na hradě, plesy, divadla i návštěva zoo
Sport
26.2.2026

