Reklama

Čtvrtek 16. července 2020, svátek má Luboš, venku je 15.1 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Olomouc.cz - jsme vidět pro vás, 3. část: Radim Pavlík

Tipy a názory

23.7.2019

Redakce

Jsme všude tam, kde se něco děje. Denně pro vás plníme náš web tipy a informacemi z nejrůznějších oblastí. A děláme to s radostí. Děkujeme, že jste s námi – že nás čtete a že můžeme být partnery vašemu podnikání. ;) Potkáváte nás, setkáváme se, zajímají vás naše články, vidíte nás v reklamách, na plakátech, na billboardech… Ale kdo vlastně jsme? Co máme rádi? Rozhodli jsme se trochu poodhalit naše soukromí. ;) Ve třetí části našeho letního seriálu Olomouc.cz - jsme vidět pro vás se představí obchodní manažer Radim Pavlík.

Nejsem kdovíjaký přítel horoskopů. Pokud bych však měl popsat sám sebe, tak by na mě seděla charakteristika znamení rak, ve kterém jsem narozen. Citlivá bytost s analytickým uvažováním, empatický člověk, co rád pomáhá a ocení respekt druhých. Narodil jsem se v Olomouci, ale své časné dětství jsem prožil v nedaleké obci Senice na Hané. V Olomouci žiju od nástupu do první třídy.  Dlouho jsem chtěl být mistrem světa, v ledasčem, nejprve ve fotbale, potom ve stolním tenise, u kterého jsem i dlouhé roky setrval a stal se držitelem několika titulů okresního přeborníka. Pak jsem si na nějakou dobu hrál na intelektuála, chtěl jsem být například novinářem nebo spisovatelem a mnohem později obchodníkem. Ten mistr světa mi nevyšel. Obchodník už jo. :) Řekl bych že mám vyvinutý cit pro mezilidské vztahy, mou silnou stránkou je houževnatost, vytrvalost, cílevědomost, plánování a práce s časem. Nedovedu moc říkat ne dobrým lidem, pití a jídlu. Na otázku, jestli si dám kávu, jsem snad záporně ještě neodpověděl. :) Často mám příliš velký prostor mezi myšlenkou a činem. Naopak dovedu rychleji mluvit než myslet. Lidem skáču do řeči s pocitem, že jinak se nedostanu ke slovu.

Foto: archiv

Mám rád kávu a vše, co vás u toho pojmu napadne. Vůně, chutě, jídlo, pití, lidi, cokoliv ke čtení, hudbu, diskuse, společenství... Nemám moc rád barbarství a hulvátství ve všech jeho podobách, omezenost, úzkoprsost, uzavřenost, zahleděnost do sebe, nemám rád výmluvy na cokoliv, na krizi, na prázdniny nebo Vánoce, příliš ukecané a hlučné lidi. A taky konspirační teorie. Vážím si dobrých lidí, co uznávají vyšší principy než ty zdánlivě důležité. Vážím si rodiny, práce, města, znalostí, víry, svojí ženy a přátel.

Na brigádě s tátou. Jsme si podobní, co? Léto 1997.

Foto: archiv

Z mého pohledu mám štěstí, že patřím k lidem, jejichž koníčkem je práce samotná a soukromí se mi tak potkává s pracovním životem. Práce pro olomouc.cz mi přinesla mnohé. Svobodu, nespočet přátel, jednu ženu a pracovní kolektiv jako ze snu. Různorodé lidi, co je spojila jedna adresa na internetu, respektují se, podporují, doplňují a ctí. Díky práci jsem si vytvořil silné pouto ke svému městu, k místní univerzitě, památkám, lidem, různým komunitám, podnikům a organizacím.

Osudové ženy. :-) S velkou kamarádkou Petrou Němečkovou, ředitelkou Divadla Tramtarie, (vlevo) a s přítelkyní Katkou na plese.

Foto: archiv

Pestrost by bylo to slovo, které bych použil, kdyby po mně někdo chtěl zjednodušit běžný den. Poslední dobou je to ale tak, že polovinu času trávím na obchodních jednáních, druhou polovinu pak přípravou, komunikací, administrativou, vytvářením návrhů ke spolupráci, vymýšlením a zapisováním. Nejsem zrovna kancelářský typ, vyhovuje mi kreativní a živé prostředí, většinou kavárna. ;) Baví mě pronikat do jednotlivých odvětví, naslouchat podnikatelům, jejich plánům a svojí měrou se na tom podílet, sledovat vývoj a rozvíjet tak naše město. Následně informovat veřejnost a pomáhat tak komunikovat aktivity podnikatelů s jejich zákazníky. To dohromady mi dává smysl, který ke svému životu a práci potřebuji...

BUĎTE VIDĚT S OLOMOUC.CZ!

Být nejlepší adresou ve městě není jen tak. Každý den plníme náš web informacemi, které vám zpříjemňují život, které vás seznamují s tím, co všechno se koná, co se v Olomouci děje, přinášíme vám tipy na zajímavé akce, podniky nebo místa. Říkáme vám, kde se dobře najíte, kde koupíte něco hezkého, kam vyrazit na výlet, kde strávit odpoledne, víkend nebo prázdniny... Děláme to s láskou a s vědomím, že je to pro skutečné čtenáře. Těší nás, že za dobu, kdy olomouc.cz funguje (a už je to pořádná řádka let!), vás neustále přibývá. Nesmírně si toho vážíme! S Pixato Creative jsme natočili sérii spotů, které náš tým představují při naší práci. Najdete je TADY.