Reklama

Pátek 22. ledna 2021, svátek má Slavomír, venku je 6 °C

Buďte vidět s Olomouc.cz

Zprávy z regionu

26.6.2019 aktualizováno 30.12.2019 20:59

Autor: Redakce

Být nejlepší adresou ve městě není jen tak. Každý den plníme náš web informacemi, které vám zpříjemňují život, které vás seznamují s tím, co všechno se koná, co se v Olomouci děje, přinášíme vám tipy na zajímavé akce, podniky nebo místa. Říkáme vám, kde se dobře najíte, kde koupíte něco hezkého, kam vyrazit na výlet, kde strávit odpoledne, víkend nebo prázdniny... Děláme to s láskou a s vědomím, že je to pro skutečné čtenáře. Těší nás, že za dobu, kdy olomouc.cz funguje (a už je to pořádná řádka let!), vás neustále přibývá. Nesmírně si toho vážíme, protože to není samozřejmost. Díky za to, že jste a že budete. A velké díky všem, kteří s námi spolupracují. Být u nás a s námi totiž znamená být vidět! S Pixato Creative jsme natočili sérii spotů, které náš tým představují při naší práci. Bylo to skvělé a moc nás to bavilo a velmi rádi se o to s vámi podělíme. :) Buďte s námi vidět i vy!

5. SPOT

Díky Květinářství sv. MořicGalerie MoritzKarla Otavová, Olda ŠkurekSPEA Olomouc - poliklinika s lékárnou, Tomáš Helísek, Věra Zukalová, Marek ZahradníčekNH Collection Olomouc Congress, Tomáš RousekSklizeno-foodie market, Olomouc 8.květnaCafé New OneOptysPodlahy POKER Olomouc a samozřejmě Dita KalábováRadim PavlíkJiří PolákDavid KopřivaJan ProcházkaLenka Šimková a Zuzana Doleželová. Buďte vidět! My jsme tu pro vás! 

4. SPOT
Díky Květinářství sv. MořicDaniel SchinerLobster Family restaurantBOWLAND bowling centerGalerie MoritzKarla OtavováKrokodýlek OlomoucSKI-MAX - lyžařské specialityZOO OlomoucRestaurace DrápalCafé New One a samozřejmě Dita KalábováRadim PavlíkJiří PolákDavid KopřivaJan ProcházkaLenka Šimková a Zuzana Doleželová. Buďte vidět! My jsme tu pro vás! 

3. SPOT
Díky!  Květinářství sv. MořicAquapark OlomoucNutrend WorldZahradnictví Florcenter OlomoucOMEGA centrum sportu a zdravíNH Collection Olomouc CongressSPEA Olomouc - poliklinika s lékárnou, Kovošrot Olomouc Vladimír Stolička a samozřejmě Dita KalábováRadim PavlíkJiří PolákDavid KopřivaJan ProcházkaLenka Šimková a Zuzana Doleželová.

2. SPOT
Díky!  Květinářství sv. MořicZmrzlinárium Café CentroŽilka HodinkyTomáš HelísekOptika TomikMarek ZahradníčekUniverzita PalackéhoOptysSklizeno-foodie market, Olomouc 8.květnaSKI-MAX - lyžařské speciality, AUTO PNEU Tichý a samozřejmě Dita KalábováRadim PavlíkJiří PolákDavid KopřivaJan ProcházkaLenka Šimková a Zuzana Doleželová.

1. SPOT
Díky! Aquapark Olomouc a Dalibor PřikrylKvětinářství sv. MořicCafé New OneZmrzlinárium Café CentroNutrend WorldNH Collection Olomouc Congress a Tomas RousekZahradnictví Florcenter OlomoucPodlahy POKER OlomoucKrokodýlek OlomoucJízdní kola Řehulka a Tomáš ŘehulkaSKI-MAX - lyžařské specialityGalerie Moritz a Karla Otavová, Kovošrot Olomouc Vladimír Stolička a další. ;) A samozřejmě Radim PavlíkDita KalábováJiří PolákDavid KopřivaJan ProcházkaLenka Šimková a Zuzana Doleželová.

Portál Olomouc.cz funguje od roku 1997. Už více než dvacet let informujeme o dění ve městě, přinášíme praktické služby, jako je přehled poledních menu či kalendář akcí, píšeme o zajímavých místech a podnicích, připravujeme poutavé rozhovory a reportáže slovem i obrazem. Náš tým tvoří profesionálové s mnohaletou zkušeností a umíme toho hodně. 

Jsme nejnavštěvovanějším portálem v regionu. Svěřte se do naší péče. Pomůžeme vám být vidět.