Reklama

Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil, venku je 11 °C

Moravská filharmonie představuje nadčasové hudební workshopy pro předškolní děti

Kultura

1.2.2024

Autor: red

Moravská filharmonie Olomouc otevírá dětem dveře do světa hudby prostřednictvím zábavných workshopů. S důrazem na propojení hudby, vzdělání a zábavy představuje filharmonie v rámci své vzdělávací iniciativy pro mateřské školy jedinečnou metodu Timbalooloo, vyvinutou Oranem Etkinem, držitelem ceny Grammy.

Foto: archiv MFO

Metoda Timbalooloo se osvědčila jako účinná technika po celém světě. Workshopy jsou certifikovány a umožňují dětem ve věku 3 až 7 let prozkoumat svůj hudební potenciál a rozvinout své schopnosti. Workshopy Timbalooloo jsou vedeny certifikovanými lektory. Tito průvodci po hudebním putování nejen vedou děti různými hudebními aktivitami, ale také vytvářejí prostředí, kde se děti mohou cítit svobodně a vyjádřit své pocity a myšlenky skrze hudbu.

"Děti ve věku od tří do sedmi let jsou v klíčovém období svého rozvoje a jsou otevřené novým zkušenostem a učení. Workshopy Timbalooloo jsou speciálně navrženy tak, aby respektovaly potřeby a vývojové fáze dětí v této věkové skupině. Díky hravým interakcím a hudbě se děti mohou radostně učit a objevovat svůj hudební talent, říká ředitel Moravské filharmonie Jonáš Harman.

Workshopy umožňují dětem prohloubit jejich dovednosti a hudební porozumění. V letošní sezóně Moravská filharmonie připravila čtyři různé workshopy Pojď ven, Djembe, Yekeke, Melounového pána a Brazilskou sambu v termínech od listopadu do dubna. Školy se mohou přihlásit online na webu Moravské filharmonie. "To nejdůležitější, co by si děti měly z našich koncertů pro školy odnést, je radost z hudby," zdůrazňuje Jonáš Harman.

Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.

Filip