Pátek 26. dubna 2024, svátek má Oto, venku je 14.9 °C

Mora letos poprvé prohrála

10.1.2022

Hokejisté HC Olomouc v roce 2022 vyšli poprvé bodově naprázdno. V Chomutově prohráli s Kladnem, aniž by se dokázali střelecky prosadit.

Domácí vedli po první třetině a trefě Indráka. Mora se pak snažila, bojovala, ale urputného soupeře se jí překonat nepodařilo. Pak v power-play inkasovala ještě podruhé.

„Do utkání jsme nevstoupili dobře, a pak už jsme se do toho těžko dostávali. Kladno bylo daleko bojovnější, mělo větší nasazení. To byl důvod, proč jsme ve třetí třetině nevyrovnali. Soupeř si zasloužil vyhrát,“ řekl trenér HC Olomouc Jan Tomajko.

Rytíři Kladno– HC Olomouc 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Indrák (Hlava, Wood), 60. Hlava (Wood). Rozhodčí: Hejduk, Pilný – Gerát, Hynek. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Diváci: 1000.

Rytíři Kladno: Bow – Wood, Ticháček, Veber, Kehar, Babka, Suchánek – Hlava, Plekanec, Kubík – Pytlík, Zikmund, Melka – Procházka, Filip, Procházka – Kristo, Indrák, Bláha. Trenéři Čermák, Burger, Paul a Kregl.
HC Olomouc: Konrád – Černý, Ondrušek, Rutar, Švrček, Škůrek, Řezníček – Tomeček, Krejčí, Káňa – Klimek, Knotek, Kusko – Bambula, Navrátil, Olesz –Kunc, Nahodil, Burian. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.