Reklama

Úterý 23. července 2019, svátek má Libor, venku je 22.4 °C

Hanáci znají rozpis přípravných zápasů

Sport

15.5.2019

Olomoučtí hokejisté se již pilně připravují na novou extraligovou sezónu. Postupně se začíná také upřesňovat program na nadcházející měsíce. Až do konce června je čeká tvrdá příprava na suchu, koncem července pak poprvé vyjedou na led a už v srpnu je čekají první přípravné duely. Kromě tradičních soupeřů z Jihlavy, Trenčína nebo Zlína letos čeká Hanáky i souboj s aktuálním mistrem z Třince a velmi zvučný dvojduel s brněnskou Kometou.

Svěřenci trenérů Zdeňka Motáka a Jana Tomajka se dostanou na led poprvé v pondělí 22. července, v třetím týdnu přípravy je pak čeká hned první domácí test formy proti prvoligové Jihlavě, která v uplynulé sezóně skončila v semifinále CHANCE ligy. Další týden budou Hanáci pokračovat znovu na domácí půdě soubojem se slovenským Trenčínem, jenž letos ukončil své putování v tamní Tipsport lize ve čtvrtfinále. Velmi specifický bude tento zápas asi zejména pro novice v olomoucké sestavě Marka Hecla, který za Duklu poslední dvě sezóny hrál. Po dni pauzy pak kohouti zamíří na půdu brněnské Komety.

Pátý týden přípravy jsou naplánovány dva venkovní přípravné duely, v úterý 20. srpna zamíří Olomouc do Zlína, o dva dny později na půdu mistrovského Třince. Za další týden už se znovu fanoušci dostanou na domácí utkání, když se v rámci moravského derby střetnou kohouti znovu se Zlínem.

Úplný závěr přípravy pak bude ve znamení hokejové lahůdky, neboť na Hanou zamíří brněnská Kometa, jejíž zápasy v Olomouci tradičně lákají tisícovky fanoušků. Tentokrát bude na lavičce Jihomoravanů navíc stát trenér Petr Fiala, který v poslední dekádě působil na Hané. Generálkou na nový ročník Tipsport extraligy bude souboj s Trenčínem, jež se na slovenské půdě odehraje 6. září. První extraligový zápas odehraje Olomouc v pátek 13. září na půdě Vítkovic.

Rozpis přípravných zápasů (změna vyhrazena):
Čtvrtek 8.8. Olomouc – Jihlava (17:00)
Úterý 13.8. Olomouc – Trenčín (17:00)
Čtvrtek 15.8. Kometa Brno – Olomouc (18:00)
Úterý 20.8. Zlín – Olomouc (18:00)
Čtvrtek 22.8. Třinec – Olomouc
Čtvrtek 29.8. Olomouc – Zlín (17:00)
Úterý 3.9. Olomouc – Kometa Brno (17:00)
Pátek 6.9. Trenčín – Olomouc

Všichni permanentkáři mají vstup na domácí přípravné zápasy zdarma. Pro zbylé návštěvníky bude platit jednotná cena 50 Kč bez ohledu na zvolený sektor. (red)

Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

FOTO : OBKLAD Z PRAVÝCH ULTRATENKÝCH KAMENNÝCH PLÁTŮ

DODÁVÁME VŠE CO MŮŽETE POTŘEBOVAT :
NÁVRH KLADENÍ, OBKLAD, LEPIDLO, IMPREGNACI I NALEPENÍ

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR TENKÝCH KAMENNÝCH OBKLADOVÝCH VELKOFORMÁTŮ V ČR!

Navštivte provozovnu ROCKFOIL ( www.rockfoil.cz ), na křižovatce ulic Polívkova/Na Vozovce v Olomouci. Vchod je přímo z chodníku, je označen na nároží budovy firemními tabulemi.