Reklama

Čtvrtek 27. června 2019, svátek má Ladislav, venku je 23.9 °C

Do Olomouce míří heterosexuální komedie Buzíci!

Tipy a názory

22.3.2019

Autor: red

Herci moderního improvizovaného divadla IMPRA ve spolupráci s Divadlem Nabalkoně, Divadlem na Šantovce a společností Next Picture Praha si Vás dovolují pozvat na premiéru inscenace Buzíci. Premiéra proběhne v pondělí 25. 3. v 19:00 v prostorách Divadla na Šantovce.

Podle režiséra Petera Sergeho Butka jsou Buzíci flákačská heterosexuální komedie o dvou nerozlučných kamarádech, kteří s láskou a humorem čelí nadcházejícímu konci světa. Hlavní postavy ztvárňují držitelé Studentské Thálie Hanny Firla a Ondřej Král, který se o inscenaci vyjadřuje takto: "Být flákačem už si dnes nikdo pořádně nemůže dovolit. Je to svým způsobem exkluzivní. Buzíci jsou komedie o tom, že pravá přátelství nekončí, ani když se blíží konec světa, se kterým se každý vyrovnává po svém."

Diváci mohou kromě dvou hlavních představitelů vidět na jevišti také herečku Kateřinu Coufalovou. Všichni tři se předvedou v několika postavách a kontrastních situacích, přičemž ukážou také značnou míru herecké improvizace, která nemá hranice. Představení produkčně zaštiťuje společnost Next Picture Praha, která má na kontě tituly jako Bláznový Petříček, Lordi, Zhasněte Lampiony a další.

Hrají: Hanny Firla, Ondřej Král a Kateřina Coufalová
Scénář a režie: Peter Serge Butko
Kostýmy a scéna: Markéta Zborníková
Asistent režie: Marína Dír

Více se dozvíte zde.

Reklama

Interiérové studio podlah a dveří s.r.o.

Katalog firem » Řemeslníci » Podlahy

Jsme firma zabývající se prodejem, montáží a renovací podlahových krytin FLOORVINYL. Vybrat si u nás můžete PVC FORBO, GERFLOR, TARKETT, vinylové podlahy THERMOFIX, FATRACLICK, přírodní lino...