Reklama

Čtvrtek 4. června 2020, svátek má Dalibor, venku je 22.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Do Olomouce dorazí Coca-Cola vánoční kamion

Tipy a názory

3.12.2019

Autor: Zuzana Doleželová

Už 16. prosince do Olomouce zavítá vánočně nazdobený Coca-Cola kamion. Přestože nám nosí dárky Ježíšek a jsme na to hrdí, zejména mezi dětmi je nasvícený kamion velkým lákadlem. A tak se především ti nejmenší mohou těšit na Santu a skřítky, ale také na spoustu hudby a zábavy.

Ilustrační foto

Foto: Archiv redakce

Červený Coca-Cola kamion letos opět vyráží na své vánoční turné po České republice. Svou pouť po deseti českých městech zahajuje 9. prosince v Jihlavě a do Olomouce na parkoviště před Albert v Olympii zavítá v pondělí 16. prosince v 16:30.

Příběh Coca-Cola Vánoční tour je v každém městě stejný. Program začíná už v 16:00 a při čekání na Santu se děti mohou zapojit do soutěží a naučit se Santův vánoční tanec. Příjezd osvětleného kamionu je naplánován na 16:30. Těšit se můžete na koledy, chybět nebude ani oblíbené focení se Santou v Santově pokojíčku. 

Veškeré informace o Coca-Cola vánočním kamionu naleznete zde.

Zuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz