Reklama

Čtvrtek 12. prosince 2019, svátek má Simona, venku je 1 °C

Do Olomouce dorazí Coca-Cola vánoční kamion

Tipy a názory

3.12.2019

Autor: Zuzana Doleželová

Už 16. prosince do Olomouce zavítá vánočně nazdobený Coca-Cola kamion. Přestože nám nosí dárky Ježíšek a jsme na to hrdí, zejména mezi dětmi je nasvícený kamion velkým lákadlem. A tak se především ti nejmenší mohou těšit na Santu a skřítky, ale také na spoustu hudby a zábavy.

Ilustrační foto

Foto: Archiv redakce

Červený Coca-Cola kamion letos opět vyráží na své vánoční turné po České republice. Svou pouť po deseti českých městech zahajuje 9. prosince v Jihlavě a do Olomouce na parkoviště před Albert v Olympii zavítá v pondělí 16. prosince v 16:30.

Příběh Coca-Cola Vánoční tour je v každém městě stejný. Program začíná už v 16:00 a při čekání na Santu se děti mohou zapojit do soutěží a naučit se Santův vánoční tanec. Příjezd osvětleného kamionu je naplánován na 16:30. Těšit se můžete na koledy, chybět nebude ani oblíbené focení se Santou v Santově pokojíčku. 

Veškeré informace o Coca-Cola vánočním kamionu naleznete zde.

Zuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Reklama

PROFI CREDIT - Mgr. Iveta Šťastná

Katalog firem » Finance » Nebankovní půjčky a úvěry

🌟🌟🌟NA VÁNOČNÍ DÁRKY🌟🌟🌟

🎄Půjčíme Vám na cokoliv a neptáme se,
na co peníze potřebujete.🎁

Peníze do 24 hodin na Vašem bankovním účtu.

Půjčka s pojištěním schopnosti splácet - chrání Vás v případě neschopnosti splácet úvěr při nenadálých situacích jako je například dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, úraz či invalidita.

Peníze pro zaměstnance, podnikatele, živnostníky, maminky či tatínky na MD i pro důchodce.

Volejte 777 225 343.