Reklama

Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav, venku je 27 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: divadelní nadílka všech žánrů

Tipy a názory

10.2.2020

Jan Procházka

Krásné pondělí! Co se dnes bude v Olomouci dít? Bude to hlavně divadlo a můžete si vybrat opravdu z mnoha žánrů.

KAM ZAJÍT?

17:30 / Modelář / Kino Metropol

19:00 / Jsem do tebe / Divadlo na cucky

19:00 / Děláme to ve třech / Divadlo na Šantovce

19:00 / Sex zadarmo nedostaneš / Divadlo Tramtarie

19:00 / Nalevo od výtahu / Reduta

20:00 / Viva video, video viva / Kino Metropol

 

Narozeniny dnes slaví publicistka Tereza Brdečková (*1957), zpěvačka Ida Kelarová (*1956), hokejový trenér Antonín Stavjaňa (*1963) a režisér Alexander Payne (*1961).

Svátek má Mojmír.

Tradičně vyprodané je v Tramtarii představení Sex zadarmo nedostaneš. Svérázná sonda do světa prodejné lásky stále láká. Pokud se na vás ještě nedostalo, doporučujeme podívat se do rezervačního systému, nějaké lístky ještě zbývají na březen.

Důvěrně známé situace ze života zamilovaných. To je představení Jsem do tebe, které dnes dává Divadlo na cucky. "Příběhy holky a kluka z jedné třídy, z jednoho sídliště nebo z tábora... Co kdyby všechny ty prožité příběhy lásky nekončily závěrem školního roku nebo léta?" ptají se autoři. 

Svérázná trojice stand-up komiků Roman Vencl, Jan Ťoupalík a Karel Pomahač vystupuje pod značkou Děláme to ve třech. A dnes premiérově účinkují v Divadle na Šantovce. A jak slibují, diváci uvidí opravdu to nejlepší z jejich výstupů. Trochu toho před časem prozradili i v našem rozhovoru.

A ještě jedna komedie závěrem. V hlavní roli inscenace Nalevo od výtahu se představí Roman Vojtek. "Decentní setkání se kvůli chorobně žárlivému sousedovi a jeho mladičké manželce mění ve sled neuvěřitelných komických situací..." píše se v anotaci ke hře, podle níž byl v roce 1988 natočen i stejnojemnný film s Pierrem Richardem.

Mějte krásné nejen pondělí, ale celý týden!