Reklama

Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír, venku je 13.3 °C

Dnešek: Tři mušketýři, Noc v Benátkách i Riaditeľky zemegule

Tipy a názory

20.6.2022

Lenka Šimková

Tropický víkend je za námi a máme tady opět pondělí. Jaký bude strat do nového týdne v Olomouci? Podívejte se...

Kam zajít?

15:00 / Deskovky / Knihovna města Olomouce
19:00 / Noc v Benátkách / Moravské divadlo
19:00 / Tři mušketýři / Korunní pevnůstka
19:30 / Riaditeľky zemegule / Výstaviště Flora
20:00 / Kdyby radši hořelo / Telegraph
20:00 / Artklub: Last and First Men / kino Metropol

Veškeré akce, které se dnes konají, najdete v našem Kalendáři akcí →

Narozeniny dnes slaví hokejový trenér Alois Hadamczik (*1952), americký zpěvák Lionel Richie (*1949) a americká herečka Nicole Kidman (*1967).

Svátek má Květa

Milovníkům deskových her by neměla uniknout dnešní akce v Knihovně města Olomouce. Členové Klubu deskových her se scházejí pravidelně jednou za měsíc a od 15:00 do 18:00 společně tráví příjemné večery plné zábavy. Pokud však nejste členy Klubu a stejně si chcete zahrát, tak se můžete přihlásit přes email deskovky@kmol.cz nebo v dospělém oddělení. Počítejte však s tím, že přednost budou mít nahlášení členové Klubu.

Pondělní večer můžete strávit třeba na divadelním představení. A tentokrát bude opravdu z čeho vybírat. Moravské divadlo chystá od 19 hodin Straussovu operetu Noc v Benátkách. Příběh vévody-sukničkáře, který v průběhu jednoho večera a noci dostane pořádně za vyučenou, se na jeviště Moravského divadla vrátila po šestnácti letech. 

Na Korunní pevnůstce pokračuje open-air festival Divadla Tramtarie, kde se dnes večer můžete od 19 hodin těšit na dobrodružnou komedii Tři mušketýři v režii Vladislava Kracíka. Ani moderní adaptace však tramtarijní Tři mušketýry nepřipravila o nabroušené kordy, mnoho napínavých soubojů, lásku, přátelství, intriky, zradu i legendární hlášky. Vstupenky koupíte na místě nebo online

A pokračuje také Moravské divadelní léto v parku, kde na vás od 19:30 budou čekat Riaditeľky zemegule. Uvidíte tři generace slovenských hereček v brilantní komedii o intimním i veřejném světě kolem nás. Vstupenky koupíte online nebo na místě.

Hezké pondělí!