Reklama

Středa 17. srpna 2022, svátek má Petra, venku je 21.2 °C

Riaditeľky zemegule

Riaditeľky zemegule

Divadlo

Proběhlé termíny

Pondělí 20. 6. / 19:30

Pořadatel: Moravské divadelní léto v parku

Místo konání: Výstaviště Flora, Olomouc

Vstupné: 300 Kč Koupit vstupenku

O akci

Moravské divadlo se vrací na Výstaviště Flora. Pod širým nebem představí oblíbené tituly a spolu s Divadlem na Šantovce uvádí hosty od nás i ze zahraničí.

Tři generace slovenských hereček v brilantní komedii o intimním i veřejném světě kolem nás. "Svět by byl o něco lepší, kdyby měl krásně uklizené služby."

Noc na ministerstvu zahraničí. Tři uklízečky mluví o svých životech, milencích a rozchodech v práci a zároveň mají zaručený recept, jak vyčistit dnešní rozlehlý svět. Komedie o normálních lidech, kteří se snaží vyznat v chaosu současnosti, aniž by se zbláznili.

Paní Judit (hlavní role, napsaná pro Goddaru Turzonovovou) pochází z bývalé aristokratické rodiny a úklidem si chce zachovat nejen svou vlastní důstojnost, ale také niveau této země. Darina (Darina Abraham) sní o milenci z Anglie, který ji už žádá o ruku, jen na to ještě nějak nemá čas a nejmladší Monika (Monika Horváthová) přišla na ministerstvo poprvé uklidit. Postupně se vynořuje její tajemství a skutečný důvod, proč je tady.

Délka představení: 70 min bez přestávky

Podrobnější informace o festivalu naleznete na webových stránkách Moravské divadelní léto.

Fotografie