Reklama

Sobota 30. května 2020, svátek má Ferdinand, venku je 16.3 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: Srážka s láskou, Vary v Olomouci i letní kino

Tipy a názory

9.7.2019

Lenka Šimková

Úterý je tady! Tento týden se nám trošku ochladilo, tak pokud hledáte náhradní plány místo opalování u vody, tak pro vás máme několik tipů ;-)

Narozeniny dnes slaví hudebník, herec, textař a dramatik František Ringo Čech (*1943), americký herec Tom Hanks (*1956) i Courtney Love (*1965), americká herečka, zpěvačka a vdova po Kurtu Cobainovi.

Svátek má Drahoslava

Dnes odpoledne můžete zajít na romantickou humornou komedii Srážka s láskou, ve které Charlize Theron a Seth Rogen excelují jako nesourodý pár, kterému byste na první pohled moc šancí rozhodně nedali. Jak asi může dopadnout vztah noblesní kandidátky na prezidentku a hipstera, kterému je nejlépe v šusťákovce, kapsáčích a teniskách? To vše zjistíte od 17:00 v kině Metropol a vstupenky za 130 korun koupíte tady.

Festival Olomoucké barokní slavnosti dnes nabídne dvě opery Tomáše Hanzlíka - Piramo e Tisbe a Endymio. První zpracovává tragický příběh mladých milenců, kterým lásku odpírají rodiče, druhá vypráví o sličném mladíkovi, do kterého se postupně všichni fatálně zamilovávají. Ten ale všechny odmítne a přijme raději věčný spánek, který mu však zajistí nesmrtelnost. Vstupenky v předprodeji seženete od 290 korun, na místě budou k dostání také, ale za poměrně vyšší cenu.

Kino Metropol pokračuje s projekcí snímků z filmového festivalu v Karlových Varech a dnes od 20:00 se tak můžete těšit na snímek Devadesátky. Vstupné je 100 korun a lísky koupíte na pokladně kina nebo online.

A protože je úterý, tak nepřijdete ani o pravidelnou filmovou projekci v Letním kině! Tentokrát vás od 21:30 čeká americký snímek Requiem za sen. Za vstup zaplatíte 100 korun a nezapomeňte, že začátek promítání se může mírně zpozdit z důvodu čekání na nezbytné setmění.

Veškeré akce, které se dnes konají, najdete v našem Kalendáři akcí

Krásné úterý!