Reklama

Středa 28. července 2021, svátek má Viktor, venku je 19.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: dovolená na Ibize, Zaparkuj Fest! a povídání o Austrálii, Zélandu i o surfařských rájích světa

Tipy a názory

7.8.2019

Lenka Šimková

Polovina týdne je tady! A na své si tentokrát přijdou děti i dospělí. Těšit se můžete na hry v Knihovně, Zaparkuj Fest!, Siréna párty s cestovatelskými zážitky i na filmovou podívanou. ;-)

Narozeniny dnes slaví baletka Adéla Pollertová (*1976), zpěvák Sámer Issa (*1986), kanadský hokejista Sidney Crosby (*1987) a herci David Duchovny (*1960) a Charlize Theron (*1975).

Svátek má Lada

Knihovna města Olomouce si na dnešní dopoledne připravila hned dvě zajímavé akce pro děti. Na náměstí Republiky vás od 9:30 čekají Knihohrátky, tedy výtvarné dílničky inspirované ukázkami z knih a na pobočce Jungmannova můžete zažít od 9:30 do 11:00 Putování s pohádkou. A pokud dnes zrovna nemůžete, tak se nemusíte bát, že by vaše ratolesti o tyto akce přišly. Putování s pohádkou probíhá každou středu dopoledne až do konce prázdnin, Knihohrátky se uskuteční ještě poslední srpnovou středu.

Od 16:00 vás pak v Bezručových sadech čeká letošní první srpnový Zaparkuj Fest!. Tentokrát se můžete těšit nejen na tradiční půjčovnu deskovek, sportovního vybavení, chill out zónu, ale také na workshopy a koncert originálního písničkáře Dana Vertíga. Samozřejmě nebude chybět ani večerní projekce filmu Králové ro(c)ku. Na další Zaparkuj Fest! se můžete těšit opět za čtrnáct dní. 

Na zajímavý večer láká také Smarthotel Nezvalova Archa, kde v 19:00 vypukne další Siréna párty. Tentokrát vás čeká cestovatelský večer s vyprávěním o Austrálii a Novém Zélandu a těšit se můžete také na tipy na surfařské ráje světa. Siréna párty se koná každou první středu v měsíci, rezervovat místa si můžete na manager@nezvalovaarcha.cz

A pokud chcete zajít do kina na nějakou tu letní oddychovou komedii, tak zkuste třeba Ibizu. "Philippe a Carole se před nedávnem potkali a zamilovali se do sebe až po uši. Oba jsou rozvedení a Phillipe udělá cokoliv, aby si na svou stranu získal Caroliny děti, které z něj nejsou zrovna odvařené. Navrhne jejímu synovi, že pokud udělá maturitu, může vybrat letní dovolenou.." Jestli je ale rodinný výlet na prázdninovou Ibizu ten nejlepší nápad, zjistíte od 20:00 v kině Metropol. 

Veškeré akce, které se dnes konají, najdete v našem Kalendáři akcí

Hezkou středu!