Reklama

Středa 18. září 2019, svátek má Kryštof, venku je 9.6 °C

Zaparkuj Fest! - Dan Vertígo / Králové Ro(c)ku

Zaparkuj Fest! - Dan Vertígo / Králové Ro(c)ku

Proběhlé termíny

Středa 7. 8. / 16:00 - 23:00

Pořadatel: Zaparkuj

Místo konání: Bezručovy sady

Vstupné: zdarma

O akci

První srpnový Zaparkuj Fest je tu! Léto máme v polovině, ale nezoufejte! Opět pro Vás máme nabitý program plný her k zapůjčení, workshopů, hudby a filmové tečky na závěr. Sejdeme se opět v Bezručových sadech.

16:00 – 20:00 ZAPARKUJ PŮJČOVNA
- deskovky, půjčovna dek a sportovního vybavení
- soft tennis, badminton, frisbee, petanque, švihadla, balony, badminton, slackline, hřiště a ringo pro každého

DOPROVODNÝ PROGRAM
- bodypainting,"tetování" hennou a streetart workshop od Chaoscompany.art přijď si zkusit tvorbu se sprejem!
- adrenalinová zábava v podobě házení seker od Bulzajz - Win & Chill
- trénink rovnováhy se Slackline Olomouc

18:00 – 19:00 DAN VERTÍGO
Originální rock 'n' roll-folkový písničkář z Brna. Hraje na kytaru, stompbox-buben a zpívá písničky o cestování, popíjení, babičkách a bezdomovcích. Brázdí kluby napříč ČR a vystupuje i coby busker. V květnu vydal zbrusu nové album #DNVRTG. Těšte se na sypačky, energii, improvizaci a místy nemístný humor.

21:30 KRÁLOVÉ RO(C)KU
Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" .

Na Zaparkuj Fest! se můžete těšit každých 14 dní po celé léto. Akci pořádá Zaparkuj - oživujeme veřejný prostor / Univerzita Palackého za podpory Statutární město Olomouc.