Reklama

Neděle 28. května 2023, svátek má Vilém, venku je 9.4 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Divadlo na Šantovce uvede romantickou komedii Na Zlatém jezeře se Stašovou a Frejem

Kultura

13.1.2022

Autor: red

Romantická komedie Na Zlatém jezeře lidsky dojímá i upřímně baví. A v Divadle na Šantovce se můžete pobavit už v pátek 14. ledna od 19 hodin. V hlavních rolích starších manželů se představí Simona Stašová a Ladislav Frej.

Foto: Agentura Harlekýn

Agentura Harlekýn tentokrát do olomouckého Divadla na Šantovce přiveze romantickou komedii Na Zlatém jezeře, která vznikla na základě předlohy Ernesta Thompsona.

"V kouzelném prostředí na březích Zlatého jezera tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Normen a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou. Poklidný až stereotypní život manželů náhle přeruší příjezd dcery Chelseay s partnerem a jeho tvrdohlavým synkem Billym. Nečekané situace spojené s jejich příjezdem však pomohou Normenovi vystoupit náhle z letargie a všechny zaskočí svým příkladem: Vždycky je čas za život, i ten nejobyčejnější, začít se znovu prát," zve k návštěvě divadelní anotace.

Nadčasový příběh se Simonou Stašovou a Ladislavem Frejem v hlavních rolích můžete vidět v pátek 14. ledna od 19 hodin v Divadle na Šantovce. Vstupenky na představení koupíte tady →

Reklama

KAFEC ve Vila Primavesi

Katalog firem » Restaurace, stravování » Bary a kavárny

KAFEC v secesní Vile Primavesi Kombinacím se meze nekladou a v KAFECU už vůbec ne. Díky zaškrtávacímu menu si svou snídani poskládáte podle aktuální chuti a hladu. Přijďte si pochutnat. Sn...