Reklama

Pondělí 24. ledna 2022, svátek má Milena, venku je -0.1 °C

Divadlo na Šantovce uvede romantickou komedii Na Zlatém jezeře se Stašovou a Frejem

Kultura

13.1.2022

Autor: red

Romantická komedie Na Zlatém jezeře lidsky dojímá i upřímně baví. A v Divadle na Šantovce se můžete pobavit už v pátek 14. ledna od 19 hodin. V hlavních rolích starších manželů se představí Simona Stašová a Ladislav Frej.

Foto: Agentura Harlekýn

Agentura Harlekýn tentokrát do olomouckého Divadla na Šantovce přiveze romantickou komedii Na Zlatém jezeře, která vznikla na základě předlohy Ernesta Thompsona.

"V kouzelném prostředí na březích Zlatého jezera tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Normen a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou. Poklidný až stereotypní život manželů náhle přeruší příjezd dcery Chelseay s partnerem a jeho tvrdohlavým synkem Billym. Nečekané situace spojené s jejich příjezdem však pomohou Normenovi vystoupit náhle z letargie a všechny zaskočí svým příkladem: Vždycky je čas za život, i ten nejobyčejnější, začít se znovu prát," zve k návštěvě divadelní anotace.

Nadčasový příběh se Simonou Stašovou a Ladislavem Frejem v hlavních rolích můžete vidět v pátek 14. ledna od 19 hodin v Divadle na Šantovce. Vstupenky na představení koupíte tady →

Reklama

Fit-ko

Katalog firem » Sport » Fitcentra

Kettlebell opět ve FIT-KO

Přijďte se naučit pracovat s nejlepší zbraní proti slabosti.
Ať už chcete zesílit, zhubnout, nebo nabrat kondičku, jednoduchá koule s uchem je tou správnou volbou.

Lekce určené pro naučení techniky Po 8.00, čt 10.00.
Kondice a silová mobilita v SaS Po 7.00, út 7.00, pá 7.00