Reklama

Pátek 3. února 2023, svátek má Blažej, venku je 4.6 °C

Basketbalisté BK REDSTONE v domácím poháru dohráli

Sport

28.11.2022

Autor: Petr Pelíšek

Basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko hráli po sobotní domácí výhře po prodloužení nad Děčínem v neděli zápas 3. kola domácího poháru v Jindřichově Hradci. Hanáci vzhledem ke středečnímu duelu v Alpe Adria Cupu proti Vídni (19.00) šetřili několik opor. A nakonec soupeři podlehli 75:85.

BK REDSTONE přijelo kvůli náročnému programu pouze s osmi hráči. V Olomouci zůstali Feštr, Halada, Heinzl, Kněževič a Welsch. Začátek zápasu byl z obou stran plný nepřesností. Po první čtvrtině vedli Hanáci 17:12. První polovina druhé čtvrtiny se nesla v duchu té první, poté ale domácí zabrali na obou polovinách hřiště a začali si budovat mírné vedení. V poločase svítilo na tabuli skóre 38:30. Ve třetí čtvrtině Jindřichův Hradec navyšoval své vedení, které se na konci čtvrtiny zastavilo na devatenácti bodech. Olomoucko pak začalo ztrátu stahovat, ale už se to nepovedlo.

Jindřichův Hradec – BK REDSTONE Olomoucko 85:75 (12:17, 38:30, 64:45)

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Úklidová firma LUXANA

Katalog firem » Služby » Úklid - práce, technika

Naše úklidová firma LUXANA v regionu Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí nabízí komplexní úklidové práce velkého i malého rozsahu, které jsou cenově dostupné všem. Zákazníkům poskytujem...