Pátek 26. dubna 2024, svátek má Oto, venku je 15 °C

Basketbalisté BK REDSTONE v domácím poháru dohráli

28.11.2022

Basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko hráli po sobotní domácí výhře po prodloužení nad Děčínem v neděli zápas 3. kola domácího poháru v Jindřichově Hradci. Hanáci vzhledem ke středečnímu duelu v Alpe Adria Cupu proti Vídni (19.00) šetřili několik opor. A nakonec soupeři podlehli 75:85.

BK REDSTONE přijelo kvůli náročnému programu pouze s osmi hráči. V Olomouci zůstali Feštr, Halada, Heinzl, Kněževič a Welsch. Začátek zápasu byl z obou stran plný nepřesností. Po první čtvrtině vedli Hanáci 17:12. První polovina druhé čtvrtiny se nesla v duchu té první, poté ale domácí zabrali na obou polovinách hřiště a začali si budovat mírné vedení. V poločase svítilo na tabuli skóre 38:30. Ve třetí čtvrtině Jindřichův Hradec navyšoval své vedení, které se na konci čtvrtiny zastavilo na devatenácti bodech. Olomoucko pak začalo ztrátu stahovat, ale už se to nepovedlo.

Jindřichův Hradec – BK REDSTONE Olomoucko 85:75 (12:17, 38:30, 64:45)