Reklama

Pondělí 24. ledna 2022, svátek má Milena, venku je -0.1 °C

Storytelling

Storytelling

Proběhlé termíny

Pátek 14. 1. / 15:30

Pořadatel: Moravské divadlo Olomouc

Místo konání: Moravské divadlo Olomouc, Horní nám. 22, Olomouc

Vstupné: 400 Kč Koupit vstupenku

O akci

Co se vám vybaví, když se podíváte na fotku vaší babičky? A nebo na roztrhané tepláky z tábora? A co takhle když v šuplíku najdete zapomenutý dárek, co jste dostali kdysi dávno? Tyhle všechny vzpomínky spojuje příběh. V příbězích totiž přemýšlíme, díky nim se učíme, příběhy nám pomáhají lépe chápat svět kolem nás i v nás samotných. A právě proto je disciplína storytelling ve světě tak oblíbená. Pracuje s vaší fantazií, kreativitou, nápady. Vyprávět nebo poslouchat příběh je většinou zábava, no ne? Když člověk ví, jak ten příběh vyprávět, aby se jeho publikum opravdu bavilo a cítilo se být uprostřed všeho dění, tak to bývá úžasný zážitek. Takže do boje s nudou, přijďte si hrát s příběhy! 

Barbora Voráčová 
Dramaterapeutka a spoluzakladatelka Spolku Storytelling - organizace, která se zabývá vyprávěním příběhů. Učí lidi, jak vyprávět, dále se věnuje divadlu a autorskému psaní. Pracuje v organizaci Tichý svět, která se snaží usnadnit život neslyšícím.

Těm, kteří si zakoupí vstupenku na workshop, budou několik dní před jeho konáním zaslány podrobné organizační informace prostřednictvím emailu.