Reklama

Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, venku je 3.8 °C

Kurz na pokračování: Jak se dělá stand-up

Kurz na pokračování: Jak se dělá stand-up

Proběhlé termíny

Úterý 5. 3. / 17:00

Pořadatel: Moravské divadlo Olomouc

Místo konání: Moravské divadlo Olomouc, Horní nám. 22, Olomouc

Vstupné: 1 200 Kč Koupit vstupenku

O akci

Zveme na unikátní workshop rozdělený do tří lekcí, který vás dopodrobna seznámí se stále populárnějším žánrem stand-up komedie.

Chcete si vyzkoušet, jaké to je stoupnout si před mikrofon a bavit přítomné publikum? Být stand-up komik není žádná sranda, ale ten adrenalin je k nezaplacení. Pod vedením Romana Vencla, který je nejen uměleckým šéfem olomoucké činohry, ale také hrdým členem stand-up skupiny Děláme to ve třech!, si zkusíte vymyslet svůj vlastní stand-up výstup, který následně společně nazkoušíte, a poté ho budete moci předvést před skutečným publikem. Během první lekce se seznámíte s pravidly a zákonitostmi stand-upu. Na druhé lekci se budete věnovat vašemu vlastnímu autorskému výstupu, který se v průběhu třetí lekce vypiluje k dokonalosti, abyste ho v jejím závěru mohli prezentovat před publikem, jenž budou tvořit pozvaní blízcí jednotlivých účastníků kurzu, tedy i vás. Přijďte si pro tento neopakovatelný zážitek.  

Délka: 10,5 hodin rozděleno do 3 lekcí - úterý 5. 3. (17:00 - 19:30), pátek 8. 3. (17:00 - 21:00), neděle 10. 3. (14:00 - 17:00 + 18:00 -19:00 předváděčka pro známé).

Těm, kteří si zakoupí vstupenku, budou několik dní před konáním zaslány podrobné organizační informace prostřednictvím emailu. Vhodné pro zájemce od 15 let. Veškeré dotazy můžete psát na email: petra.slezackova@mdol.cz