Reklama

Pondělí 14. června 2021, svátek má Roland, venku je 10.1 °C

Zora v odvetě remizovala, to na bronz nestačilo

Sport

31.5.2021

Autor: Petr Pelíšek

Házenkářkám DHK Zora Olomouc se soutěžní ročník nepovedlo dohrát k medailovému zisku. V sérii play-off o třetí místo je předčila Poruba. Ostravský celek první zápas doma vyhrál o dvě branky, olomoucká odveta potom skončila nerozhodně.

První branku vstřelila Zora až těsně před desátou minutou hry. A to dokumentovalo průběh celého zápasu. Poruba velmi dobře a agresivně bránila, Hanačkám se nedařilo v koncovce s nápaditostí a lehkostí, které předváděly v základní části.

„Stejně jako po semifinále je to zklamání. Placka byla blízko, ale nepodařilo se nám soupeře udolat. Převažuje smutek. Nemůžu holkám nic vytknout, šly na krev, ale nestačilo to. Byla tady skvělá atmosféra a nebylo slyšet vlastního slova. O to víc to mrzí,“ řekl trenér DHK Zora Libor Malínek.

DHK Zora Olomouc – DHC  Sokol Poruba 17:17 (7:9)

Rozhodčí: Hájek, Nezbeda. Sedmičky: 4/3:2/2. Vyloučení: 2:1. Diváci: 150.

DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Závišková 5, Trumpešová 1, Jansová 2, Sovová, Protivánková, Kašpárková, Přikrylová, Krajčovičová, Kuxová 4/3, Gajdošíková, Řezníčková, Kubálková,  Fryčáková 4, Kubáčková 2/1. Trenér Libor Malínek.
DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mučková, Hřebejková – Kučerová , Mýlková 4, Dybalová 1, Konečná 3, Farářová 1, Maiwaelderová 2,  Kavalová, Tichá,  Polášková 5/2, Prašivková, Desortová 1,  Bambachová,  Šmídáková, Novobilská. Trenérka Alena Humlová.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

JAZZ TIBET CLUB

Katalog firem » Zábava, volný čas » Kluby

Nachází se přímo v centru, naproti kina Metropol. Prostor s pódiem, plošnou projekcí a hudebním vybavením je vhodný k pořádání živých vystoupení i soukromých akcí. Pravidelná vystoupen...