Reklama

Čtvrtek 28. ledna 2021, svátek má Otýlie, venku je 1.2 °C

Zora doma proti Hodonínu splnila povinnost

Sport

10.1.2021

Autor: Petr Pelíšek

Povinnou výhru si v pohodě připsaly v prvním letošním mistrovském utkání házenkářky DHK Zora Olomouc. Nastoupily doma proti Hodonínu a vyhrály 38:26. Další zápas hrají Hanačky doma příští sobotu proti Porubě.

Na začátku 4. minuty vedla Zora o dvě branky a náskok u v dalším průběhu zápasu nepustila. A chvíli trvalo, než soupeřkám odskočila na větší brankový rozdíl. Hodonín se v prvním poločase docela držel, ztrácel jen čtyři góly. Ale po úvodních deseti minutách druhé půlky už Zora kralovala a nakonec v poklidu dokráčela pro povinnou výhru.

„Jsem rád, že jsme v letošním prvním utkání zvítězili. Soupeř byl velice dobrý, i když nepatří k favoritům soutěže a byla povinnost tento zápas zvládnout. A myslím, že to byla dobrá příprava na střetnutí, která nás čekají a která asi budou těžší. Rozhodnout jsme mohli daleko dříve, ale neplnili jsme některé věci, k tomu neměly svůj den brankářky, přizpůsobili jsme se maličko soupeři a všechno se to sečetlo. Ať potom ve druhém poločase už jsme hráli tak, jak to mělo být,“ řekl trenér DHK Zora Libor Malínek.

DHK Zora Olomouc – HK Hodonín 38:26 (18:14)

Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmičky: 4/3:2/2. Vyloučení: 0:3. Hráno bez diváků.

DHK Zora Olomouc: Haládíková, Polášková – Závišková 3/2, Trumpešová 4, Kapsová 2, Jansová 1, Sovová 1, Protivánková, Kašpárková 9, Přikrylová 6, Krajčovičová 4, Mojžíšová 2, Řezníčková 1, Žůrková, Kubálková 1, Kubáčková 4/1. Trenér: Libor Malínek.
Hodonín: Zichová, Rehušová – Zálešáková, Cygan 12/2, Jadamíková 2,  Popíšilová,  Kalinová 4, B. Krejčíková 4, Nováková, Višnovská 1, Vavroušková 2,   L. Krejčíková 1, Malecká, Novotná. Trenér Antonín Střelec.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

LOBSTER - Family Restaurant

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Tradiční italská pizza Naší ideou je uspokojit co nejširší vrstvy zákazníků, proto naše nabídka začíná přípravou pizzy. Naši mistři pizzaři byli vyškoleni a certifikováni v itals...