Reklama

Pátek 28. února 2020, svátek má Lumír, venku je 1.4 °C

Ze svodky městské policie: páv terorizující okolí, hádka kvůli nábytku i zalepený zámek

Krimi

11.11.2019

Autor: red

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

Páv měl terorizovat okolí
V sobotu před polednem přijali strážníci oznámení od muže, který si stěžoval, že již od středy jejich okolí v ulici Františka Šantavého terorizuje páv. "Ten se zde má opakovaně vyskytovat, žrát kočkám jídlo z misek a vykonávat potřebu na terasách. Hlídka se na místě pokusila páva odchytit, ale ten jakmile viděl strážníky, vzal 'nohy na ramena' a z místa zmizel," uvedl mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle.

Mladý pár se hádal kvůli nábytku
Telefonické oznámení o sousedech, kteří na sebe celý den křičí a v bytě se má nacházet malé dítě, řešili v sobotu v městské části Povel olomoučtí strážníci. "Hlídka na místě kontaktovala mladý pár, kdy dvojice shodně uvedla, že se hádali kvůli rozmístění nábytku. V době řešení oznámení byli již zúčastnění v klidu a dítě nerušeně v bytě spalo. Věc se tak obešla bez dalšího řešení ze strany strážníků," sdělil Čunderle.

Na zalepený zámek musel přijet zámečník
V neděli několik minut po půlnoci se na Operační středisko Městské policie Olomouc obrátila dívka, která uvedla, že jí neznámý vandal do zámku od vchodových dveří do bytu vylil lepidlo, které zatvrdlo a ona se nemůže dostat do bytu. Po příjezdu na třídu Míru dívka hlídce uvedla, že konkrétního člověka, který by tento čin spáchal, neviděla, a tak nezbylo nic jiného než přivolat zámečníka. "Pro podezření ze spáchání přestupku neznámý pachatelem bude celá věc oznámena správnímu orgánu k dalšímu řešení," dodal závěrem Čunderle.

Reklama

Útulek pro psy LOZ Olomouc

Katalog firem » Úřady, instituce » Útulky pro zvířata

Liga na ochranu zvířat Olomouc (dále jen LOZ ) je občanským sdružením. Hlavním cílem je záchrana opuštěných zvířat. LOZ provozuje od roku 1991 útulek pro psy, výraznou součástí činnos...