Reklama

Čtvrtek 5. října 2023, svátek má Eliška, venku je 6.8 °C

Vyberte volnočasové aktivity pro své děti. Galerie Šantovka chystá veletrh zájmových kroužků

Zprávy z regionu

7.9.2023

Autor: red

Druhý zářijový víkend se v Galerii Šantovka uskuteční oblíbený veletrh zájmových kroužků určený pro všechny děti, které hledají smysluplné využití volného času. Spolu se svými rodiči se v prostorách centra seznámí s řadou známých i nevšedních aktivit pro děti všech věkových kategorií. Představí se zde řada vystavovatelů nabízejících taneční, hudební, dramatické, výtvarné, jazykové, sportovní kroužky a zábavu pro nejmenší, ale také mateřské a základní školy, kluby a podobně. Stačí si jen vybrat!

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

"Veletrh zájmových kroužků plánujeme vždy na začátek září, kdy startuje školní rok. Právě v tomto období si mnoho dětí a rodičů vybírá pro své děti volnočasové aktivity. Malí zájemci mají jedinečnou příležitost si vybrat kroužek, který jim pasuje na míru," říká mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka.

Všechny aktivity si hosté budou moci vyzkoušet přímo v interaktivních expozicích, nebo vidět při vystoupeních na podiu. Mohou se těšit také na úžasné exhibice, soutěže, představení i zábavné ukázky. Součástí veletrhu je také 7. ročník taneční soutěže ŠANTOVKA DANCE CONTEST.

Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.

Filip