Reklama

Pondělí 1. června 2020, svátek má Laura, venku je 9.3 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Volejbalistky Olomouce posílila reprezentační smečařka Eva Hodanová

Sport

3.10.2019

Vedení mistrovské Olomouce před začátkem nového ročníku na tiskové konferenci naznačilo, že by chtělo doplnit kádr o kvalitní smečařku. „Nezlobte se, ale nemůžu být konkrétní. Pracujeme na tom a dáme vám vědět, jakmile bude všechno dotažené,“ odpověděl na dotaz jednoho z novinářů předseda klubu Jiří Zemánek. Nyní je jasné, že Olomouc posílí reprezentantka Eva Hodanová.

Ta strávila poslední tři ročníky v Německu, kde nastupovala za Drážďany a poslední rok hrála v Postupimi. S ní však před novým ročníkem rozvázala po vzájemné dohodě smlouvu.

„Měla jsem zdravotní problémy. Nikdo z doktorů mi nedokázal pořádně říct, co je jejich příčinou,“ vypráví o nemoci Eva Hodanová. „Teď už se cítím dobře, ale musím dohnat tréninkové manko,“ doplňuje.

Na Hané mezitím sháněli kvalitní smečařku, která by se jim pomohla vyrovnat s četnými odchody, jenž přišly během léta po zisku mistrovského titulu, a tak se společně domluvili.

„Olomouc mi dala příležitost, abych se rozehrála. Já jí to se chci vrátit a dostat se zpátky na úroveň, kde jsem byla dřív. Doufám, že týmu pomůžu k co nejlepšímu umístění,“ přeje si pětadvacetiletá rodačka ze Stříbra.

Cíle mají v Olomouci vysoké. „Chceme obhájit titul,“ prohlásil před novým ročníkem předseda Jiří Zemánek.

 „Samozřejmě jsem to věděla, do jakého týmu jdu. Obhájit titul není lehké a tlak na hráčky vždycky bude. Můžu říct, že jsem na něj zvyklá. V klubech, kde jsem hrála, byl tlak na výsledky poměrně velký,“ nebojí se vysokého očekávání smečařka Hodanová.

Tu čeká v Olomouci i boj o skupinu Ligu mistryň. „Moc se na to těším. Je to prestiž, hrát v evropských soutěžích a velká výzva,“ těší se reprezentační smečařka Eva Hodanová.

Vysokoškolačky do ní vstoupí domácím duelem 22. října s lepším z chorvatsko-ukrajinské dvojice Zagreb/Yuzhny.

Nyní se však musí koncentrovat na domácí extraligu, v níž už dnes Olomouc hostí od 17 hodin nedaleký Šternberk.

Reklama

Obuv HULMAN

Katalog firem » Obchod

Dámské jarní boty Jana, sleva 50 %.

Nášlapná stélka je podlepena pěnovou mezivložkou, chůze je pohodlnější.

Svršek je vyroben z kvalitní eko kůže.

Výška podrážky 2,5 - 1 cm, zapínání na suchý zip.

Obuv Hulman
Denisova 19
772 00 Olomouc
otevřeno Po-Pá-9-18 hod.
So - 09-12 hod.
www.obuvhulman.cz