Reklama

Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil, venku je 13.2 °C

Valentýn se blíží! Šantovka láká na romantickou večeři i slevy na dárky

Zprávy z regionu

9.2.2024

Autor: red

Valentýn, svátek všech zamilovaných, nás čeká již příští týden. Vzhledem k tomu, že se jedná o událost slavenou dárky, květinami, sladkostmi, a hlavně společnými okamžiky, nabízí Šantovka slevy na dárky pro drahé polovičky i atraktivní gastronomický a kulturní program. Pro páry je to skvělá příležitost naplánovat si společné romantické chvilky.

Kosmetika, parfémy, společné fotografie v rámečku, knihy, dárkové balíčky a mnohé další zajímavé produkty, to vše pro vašeho partnera pořídíte v rámci valentýnských akcí obchodů v Šantovce. Mnoho z nich jako například Nutrend, Pandora, Bushman a řada dalších aktuálně kvůli svátku zamilovaných své zboží navíc zlevňuje či nabízí na něj zajímavé množstevní akce. Přehled valentýnských kampaní a slev naleznete zde.

Valentýn ovšem není jen o dárcích, ale i o zážitku. V Šantovce můžete s drahou polovičkou navštívit kino či místní gastroprovozy, a vychutnat si romantickou večeři. V nejvyšším patře Galerie Šantovka pro vás kuchaři připravují zážitková valentýnská menu, která si hned zamilujete. V restauraci Lobster Family restaurant se můžete těšit na kvalitní suroviny, nevšední nápady, hravost a zážitek. Přesně v tomto duchu připravil František Pospíšil se svým týmem letošní valentýnské menu, které vás určitě potěší. K originálnímu tříchodovému menu navíc každý dostane jako dárek welcome drink a petit four. 

Oslava dne lásky neunikla ani stylovému bistru Helen, které nabízí valentýnskou nabídku plnou dokonalých chutí. Těšte se na kreativní nálož chutí i barev, která potěší milovníky masa i vegetariány. Chybět nebude ani dezert ve formě valentýnského srdce.

Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.

Filip