Reklama

Pondělí 24. června 2024, svátek má Jan, venku je 20.5 °C

Valentýn se blíží! Šantovka láká na romantickou večeři i slevy na dárky

Zprávy z regionu

9.2.2024

Autor: red

Valentýn, svátek všech zamilovaných, nás čeká již příští týden. Vzhledem k tomu, že se jedná o událost slavenou dárky, květinami, sladkostmi, a hlavně společnými okamžiky, nabízí Šantovka slevy na dárky pro drahé polovičky i atraktivní gastronomický a kulturní program. Pro páry je to skvělá příležitost naplánovat si společné romantické chvilky.

Kosmetika, parfémy, společné fotografie v rámečku, knihy, dárkové balíčky a mnohé další zajímavé produkty, to vše pro vašeho partnera pořídíte v rámci valentýnských akcí obchodů v Šantovce. Mnoho z nich jako například Nutrend, Pandora, Bushman a řada dalších aktuálně kvůli svátku zamilovaných své zboží navíc zlevňuje či nabízí na něj zajímavé množstevní akce. Přehled valentýnských kampaní a slev naleznete zde.

Valentýn ovšem není jen o dárcích, ale i o zážitku. V Šantovce můžete s drahou polovičkou navštívit kino či místní gastroprovozy, a vychutnat si romantickou večeři. V nejvyšším patře Galerie Šantovka pro vás kuchaři připravují zážitková valentýnská menu, která si hned zamilujete. V restauraci Lobster Family restaurant se můžete těšit na kvalitní suroviny, nevšední nápady, hravost a zážitek. Přesně v tomto duchu připravil František Pospíšil se svým týmem letošní valentýnské menu, které vás určitě potěší. K originálnímu tříchodovému menu navíc každý dostane jako dárek welcome drink a petit four. 

Oslava dne lásky neunikla ani stylovému bistru Helen, které nabízí valentýnskou nabídku plnou dokonalých chutí. Těšte se na kreativní nálož chutí i barev, která potěší milovníky masa i vegetariány. Chybět nebude ani dezert ve formě valentýnského srdce.

Reklama

iKABEL - ELEKTRO OLOMOUC

Katalog firem » Řemeslníci » Elektroinstalace

STAVÍTE DŮM či plánujete REKONSTRUKCI? Jsme specialisté v oboru elektro s 25letými zkušenostmi a Certifikacemi známých výrobců. Nabízíme vám: ENERGETICKY ÚSPORNÉ TOPENÍ pod...