Reklama

Úterý 19. listopadu 2019, svátek má Alžběta, venku je 6.4 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Trend Vision v Olomouci a Šumperku

Tipy a názory

9.5.2007

Autor: Hana Písková

Všem příznivcům nejnovějších účesových trendů, kadeřnických technik, kosmetiky a módy bude patřit SIDIA Olomouc ve čtvrtek 10. května od 19h a ve stejném čase v pátek 11.května také Dům kultury Šumperk.

Návštěvníci se mohou těšit na dynamickou show, která poodhalí trendy tohoto roku. Hlavním tématem tohoto večera bude zejména účesová show, ve které profesionální kadeřníci představí nejnovější kadeřnické trendy, demonstrace technik, střihu a vlasového stylingu.

Ve spolupráci s vizážisty a stylisty doplní přehlídku vlasové módy ještě představení trendů v moderním líčení a péči o pleť a módní přehlídka současných novinek spolu s představením vévodících materiálů a stylů v oblékání.
Svá kouzla předvedou kadeřníci z hvězdného týmu pořadu České televize „Vypadáš skvěle“ a spolu s nimi své kadeřnické umění předvedou i ti opravdu nejlepší z olomouckých a šumperských kadeřnických salónů.
Dalšími lákadly pak budou určitě česká top modelka Diana Kobzanová /Miss ČR 2001/ a specilní host Monika Žídková / Miss ČR a Miss Europe 95/.

Pozvání přijal také mohelnický módní návrhář Luděk Hanák, který zde představí svoji čerstvou módní kolekci nazvanou SOUL, osvěžením budou kolekce módních ateliérů Alešbáry /Brno/ a Apták /Šumperk/.
Bohatý bude i doprovodný program v podání pánské vokálně taneční skupiny Ahoy, skupiny scénického tance Intro a skupiny tanečního bojového umění Abadá Capoeira.
Odvážlivci z řad návštěvníků mohou projít proměnou pod rukama Honzy, Tibora či Mártyho z týmu „Vypadáš skvěle“, ostatní mohou vyhodnotit nejhezčí účes večera a odnést si příjemnou odměnu.

Hana PískováTREND VISION

Reklama

Restaurace a penzion U Klásků

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Oblíbená nekuřácká restaurace. Vaříme denně 11:00 - 22:00 - stálý jídelníček + polední menu za 85,- Kč., 7 dní v týdnu. V nabídce 8 druhů piv - např. Plzeň 12°, Černá Hora, Lobkowi...