Reklama

Čtvrtek 27. června 2019, svátek má Ladislav, venku je 23.8 °C

Technické služby odstartovaly svoz vánočních stromečků

Zprávy z regionu

7.1.2019

Autor: red

Od dnešního dne můžete vyhazovat vánoční stromky k popelnicím a kontejnerům, právě 7. ledna totiž začíná svoz jehličnanů, který je plně v režii Technických služeb města Olomouce.

Ilustrační foto

Foto: Archiv redakce

"Odstrojené stromky je možné odložit ke stanovištím na odpad nebo je odevzdat na sběrových dvorech pro občany v Neředíně za krematoriem a v Hodolanech v ulici Chelčického. Stejně tak je možné stromky nastříhat a dát do nádoby na bioodpad nebo je položit vedle nich," uvedla za technické služby Pavla Holubčíková.

Svoz bude probíhat do konce měsíce ledna a dále pak podle potřeby. Od 22. ledna 2019 bude opět zahájen i pravidelný svoz bioodpadu, takže i s ním budou pracovníci technických služeb odstrojené vánoční stromky svážet.

LZE DAROVAT STROMEČEK ZVÍŘÁTKŮM? ZOO BERE JEN JEHLIČNANY OD  PRODEJCŮ

Po Vánocích se množí dotazy, zda lze stromeček darovat do zoologické zahrady, či nikoliv. Vězte, že i když byste rádi udělali dobrý skutek, v tomto případě to není úplně nejlepší nápad. Více zde →

Reklama

PROFI CREDIT - Mgr. Iveta Šťastná

Katalog firem » Finance » Nebankovní půjčky a úvěry

Půjčíme Vám na cokoliv a neptáme se, na co peníze potřebujete.

Peníze do 24 hodin na Vašem bankovním účtu, minimum potřebných dokladů.

Půjčka s pojištěním schopnosti splácet - chrání Vás v případě neschopnosti splácet úvěr při nenadálých situacích jako je například dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, úraz či invalidita.

Peníze pro zaměstnance, podnikatele, živnostníky, maminky či tatínky na MD i pro důchodce.

Volejte 777 225 343.