Reklama

Pátek 21. února 2020, svátek má Lenka, venku je 4.5 °C

Slovenská zpěvačka Kristína vystoupí v NH hotelu na pátém ročníku Slavnosti vína

Kultura

30.10.2019

Autor: roc

Prostory nejlepšího NH hotelu na světě NH Collection Olomouc Congress se již brzy otevřou pátému ročníku Slavnosti vína, který se koná v pátek 8. listopadu. Tato společenská událost moravského podzimu již tradičně nabídne spoustu dobrého vína, jídla a kvalitní zábavy. Hosté budou moci v letošním ročníku ochutnat vína z celkem 29 vinařství nejen tuzemských, ale i zahraničních.

Slavnost vína

8. listopadu 2019, 19:00 - NH Collection Olomouc Congress 

www.slavnostvina.cz

Facebook

„Mezinárodní výběr vín. To je novinka letošního ročníku Slavnosti vína. Např. pod značkou Deci deci budeme moci ochutnat atraktivní vína z tradičních oblastí Rakouska jako je Weinviertel, Burgenland nebo Wachau. Mimo to nebudou chybět ani vína portugalská či jihoamerická. A samozřejmě se můžete těšit i na moravská vinařství, jako je např. Vinařství Kadrnka - vítěz ankety Vinař Slavnosti vína 2018, Mokruša, Arte Vini či rodinné vinařství Springer,” láká především na tekuté zážitky ředitel NH Collection Olomouc Congress Tomáš Rousek. Vaše chuťové pohárky dostanou zabrat i díky špičkovému občerstvení, které bude mít v režii vynikající tým šéfkuchaře olomouckého NH hotelu Miroslava Fojtíka.

Hlavní hvězdou bude slovenská zpěvačka Kristína.

Foto: archiv pořadatele

A k dobrému jídlu a pití jde ruku v ruce ta nejlepší zábava. „I letošní ročník Slavnosti vína přivítá hvězdné hosty. Celým večerem nás provede sympatická herečka a moderátorka Markéta Hrubešová, a jako hlavní hudební host se představí slovenská zpěvačka Kristína,” popisuje část programu ředitel spolupořádající agentury Forsberg Marek Berger. A to není zdaleka všechno: K tanci a poslechu nám bude na hlavním sále hrát kapela Golden Delicious a o tu správnou atmosféru se v restauraci Sal de Mar postará cimbálovka Valašské peklo a DJ Radia Haná Lukáš Kobza. „Rozhodně je na co se těšit. Bude tu o vás královský postaráno,” dodává ředitel spolupořádajícího Radia Haná David Foretník.