Reklama

Čtvrtek 12. prosince 2019, svátek má Simona, venku je 0.8 °C

Skončí Pilař v Sigmě? Vše k tomu směřuje

Sport

27.11.2019

Autor: Petr Pelíšek

Záložník Václav Pilař zřejmě předčasně ukončí působení v SK Sigma Olomouc. Podle dnešního vydání deníku Sport má jisté spory s trenérem Radoslavem Látalem. Jejich vztah je natolik vážný, že Pilař dokonce požádal klub o předčasné ukončení smlouvy.

„Nechci na nikoho plivat, ale řeknu, jak to bylo. Jsem zdravý. Takže to, co řekl pan Látal, tak úplně není pravda. V týdnu před zápasem jsem měl v pondělí normální trénink, kde jsem dostal koňara. Přesto jsem v úterý udělal posilovnu. Středu jsem vynechal, ve čtvrtek a v pátek už jsem zase trénoval a v sobotu byl normálně připravený na zápas,“ řekl Václav Pilař pro deník Sport. Dále uvedl, že chce především prokázat, že se zdravotně v pořádku a nic nebrání tomu, aby pravidelnější nastupoval. Ovšem v Olomouci už to nejspíš nebude, jelikož podle Sportu požádal v klubu o ukončení kontraktu.

Hanácký klub na vyjádření Pilaře reagoval stručným prohlášením na oficiálním webu. „SK Sigma Olomouc se rozhodla vyjádřit k článku Deníku Sport ze dne 27. listopadu 2019 týkajícího se Václava Pilaře. Václav Pilař porušil podmínky Ligové profesionální smlouvy a klub nastalou situaci vyřešil interním opatřením vůči hráči. Danou záležitost SK Sigma Olomouc nebude nadále komentovat,“ sdělil SK Sigma fanouškům a veřejnosti na svém webu.

Pilař přestoupil do SK Sigma v červenci 2018 a smlouvu podepsal na dva roky. V létě příštího roku by tedy na Andrově stadionu skončil tak jako tak. Jestli bude v klubu dál pokračovat nebo již v zimě odejde, to zatím není zřejmé.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz