Reklama

Neděle 9. srpna 2020, svátek má Roman, venku je 29.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Skončí Pilař v Sigmě? Vše k tomu směřuje

Sport

27.11.2019

Autor: Petr Pelíšek

Záložník Václav Pilař zřejmě předčasně ukončí působení v SK Sigma Olomouc. Podle dnešního vydání deníku Sport má jisté spory s trenérem Radoslavem Látalem. Jejich vztah je natolik vážný, že Pilař dokonce požádal klub o předčasné ukončení smlouvy.

„Nechci na nikoho plivat, ale řeknu, jak to bylo. Jsem zdravý. Takže to, co řekl pan Látal, tak úplně není pravda. V týdnu před zápasem jsem měl v pondělí normální trénink, kde jsem dostal koňara. Přesto jsem v úterý udělal posilovnu. Středu jsem vynechal, ve čtvrtek a v pátek už jsem zase trénoval a v sobotu byl normálně připravený na zápas,“ řekl Václav Pilař pro deník Sport. Dále uvedl, že chce především prokázat, že se zdravotně v pořádku a nic nebrání tomu, aby pravidelnější nastupoval. Ovšem v Olomouci už to nejspíš nebude, jelikož podle Sportu požádal v klubu o ukončení kontraktu.

Hanácký klub na vyjádření Pilaře reagoval stručným prohlášením na oficiálním webu. „SK Sigma Olomouc se rozhodla vyjádřit k článku Deníku Sport ze dne 27. listopadu 2019 týkajícího se Václava Pilaře. Václav Pilař porušil podmínky Ligové profesionální smlouvy a klub nastalou situaci vyřešil interním opatřením vůči hráči. Danou záležitost SK Sigma Olomouc nebude nadále komentovat,“ sdělil SK Sigma fanouškům a veřejnosti na svém webu.

Pilař přestoupil do SK Sigma v červenci 2018 a smlouvu podepsal na dva roky. V létě příštího roku by tedy na Andrově stadionu skončil tak jako tak. Jestli bude v klubu dál pokračovat nebo již v zimě odejde, to zatím není zřejmé.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Nově si u nás můžete také dát skvělou kávu. Těšíme se na vás.

Filip