Sigma se loučí s rokem zápasem proti Zlínu - OLOMOUC.CZ
Reklama

Úterý 24. června 2025, svátek má Jan, venku je 19.5 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Sigma se loučí s rokem zápasem proti Zlínu

Sport

18.12.2021

Autor: Petr Pelíšek

Naposledy letos budou v neděli v akci fotbalisté SK Sigma Olomouc. Od 15 hodin hrají doma zápas 19. kola FORTUNA:LIGY proti Zlínu. A je to poslední dějství nejvyšší soutěže před zimní přestávkou.

Sigma by chtěla získat všechny tři body, je totiž v tabulce desátá a její soupeř ze Zlína jedenáctý. Hanáci potřebují výhru ke klidnému přezimování ve střední skupině tabulky. „Do utkání půjdeme s velkou vůlí závěr podzimu zvládnout za tři body. Je to poslední podzimní utkání, bodů nemáme na rozdávání, stejně jako Zlín. Je důležité, abychom se s podzimem rozloučili vítězstvím pro klid a práci, která nás čeká. Dost bodů jsme doma poztráceli a povinnost nám velí dát do zápasu maximum,“ uvedl Václav Jílek, trenér SK Sigma Olomouc.

Jílkova ekipa to bude mít o to těžší, že opět nebude kompletní. Pro zranění, rekonvalescenci nebo nemoci budou chybět David Vaněček, Jakub Yunis, Pavel Zifčák, Jan Fiala, Jegor Golenkov, Martin Hála a Juraj Chvátal, trest za vyloučení z Českých Budějovic má Pablo González.

Po nedělním zápase čeká hráče Sigmy dovolená. „Volna je jen sedmnáct dní, což není příliš komfortní. Moje přání je, aby se vylepšil zdravotní stav a abychom se na začátku přípravy potkali v plném počtu, protože absencí jsme v průběhu sezóny měli opravdu hodně a provází nás i v současnosti,“ podotkl Jílek.

Utkání SK Sigma Olomouc – FC Fastav Zlín se hraje v neděli 19. prosince od 15.00.

Jako hlavní rozhodčí byl delegován Pavel Orel, na pomezí mu budou Jiří Kříž a Jan Váňa.

Jak nastoupí:
SK Sigma Olomouc: Macík – Látal, Hubník, Poulolo, Vepřek – Zahradníček, Daněk, Breite, Spáčil, Zmrzlý – Růsek. Trenér Václav Jílek.
Zlín: Rakovan - Fantiš, Simerský, Vraštil, Procházka - Conde - Reiter, Hrubý, Tkáč, Čanturišvili - Poznar. Trenér Jan Jelínek.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.

Filip