Sigma má plán přípravy na ligu. Začne 17. června - OLOMOUC.CZ
Reklama

Čtvrtek 15. května 2025, svátek má Žofie, venku je 10.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Sigma má plán přípravy na ligu. Začne 17. června

Sport

6.6.2015

Autor: rhe

Fotbalisté SK Sigma Olomouc nedávno oslavili postup zpět do Synot ligy. Po krátkém odpočinku je 17. června čeká start přípravy na návrat do nejvyšší soutěže. Hanáci se budou připravovat ve známém prostředí ve Slatinicích, po skončení Eura i na Andrově stadionu. Za soupeři bude k přípravným utkáním zajíždět do Rakouska a Slovenska.

Svěřenci trenéra Leoše Kalvody budou hrát proti soupeřům z pěti zemí – České republiky, Slovenska, Polska, Rakouska a Ruska.
První zatím potvrzený zápas hrají Hanáci v sobotu 27. června proti FK Senica, 5. týmu slovenské nejvyšší soutěže, ve Slatinicích (11.00), potom bude navazovat duel s Piastem Gliwice, klubem, který trénuje bývalý hráč SK Sigma Radoslav Látal. V předběžném plánu jsou před zmíněným dvojzápasem ještě dvě utkání, ale ta dosud nejsou definitivně potvrzena.
V dalším průběhu přípravy pak Sigmu čekají zápasy proti Opavě (2. liga ČR), pak vyrazí do Rakouska k duelům proti SV Mattersburg, nováčkovi tamní nejvyšší soutěže, a ruskému druholigovému Gazoviku Orenburg. Následovat budou dvě utkání na Slovensku, v Trenčíně s čerstvými mistry a v Myjavě. Generálkou na novou sezonu bude domácí derbyzápas proti Prostějovu.
Sigma se bude připravovat pouze v „domácím“ prostředí. "Všechno bude v domácích podmínkách. Na našem stadionu se hraje EURO jedenadvacítek, takže přípravu zahájíme ve Slatinicích. První týden tam budeme dojíždět a druhý tam budeme mít soustředění. Ale přípravná utkání máme naplánovaná také v zahraničí, i v Rakousku, budeme za soupeři dojíždět,“ řekl trenér SK Sigma Leoš Kalvoda.

Program přípravy SK Sigma Olomouc
17. června: zahájení (10.00)
27. června: SK Sigma Olomouc – FK Senica (11.00, hř. Slatinice), SK Sigma Olomouc – Piast Gliwice (hř. Slatinice)
30. června: SK Sigma Olomouc – SFC Opava (hř. Slatinice)
3. července: Mattersburg – SK Sigma Olomouc, Gazovik Orenburg – SK Sigma Olomouc (hř. Vídeň)
8. července: FK AS Trenčín – SK Sigma Olomouc
10. července: Spartak Myjava – SK Sigma Olomouc
18. července: SK Sigma Olomouc – 1. SK Prostějov
25. července: 1. kolo Synot ligy
Pozn.: pokud není uvedeno, přesné časy výkopu budou teprve potvrzeny, změna vyhrazena.

Reklama

Obuv HULMAN

Katalog firem » Obchod

Dámské letní boty.

Svršek i stélka jsou vyrobeny z pravé lícové kůže.

Nášlapná stélka je komfortně měkoučká, budete se cítit jako v bavlnce. Zmírňuje tlak na chodidla, kolena a kyčle.

Obuv Hulman
Denisova 19
772 00 Olomouc
otevřeno Po-Pá-9-18 hod.
So - 09-12 hod.
www.obuvhulman.cz