Reklama

Pondělí 14. června 2021, svátek má Roland, venku je 10.7 °C

Sigma hraje s Boleslaví, loučí se Látal, Neček a Houska

Sport

22.5.2021

Autor: Petr Pelíšek

Ve třiatřicátém kole FORTUNA:LIGY hrají fotbalisté SK Sigma Olomouc doma s FK Mladá Boleslav. Zápas je na programu v neděli od 17 hodin a bude posledním na Andrově stadionu pro trenéra Radoslava Látala, asistenta Jiřího Nečka a záložníka Davida Housku.

Kouč Látal by se s olomouckým publikem rád rozloučil ziskem tří bodů.  „Určitě, bylo by příjemné se se sezónou rozloučit vítězstvím v domácím prostředí. Dlouho jsme doma nevyhráli. Pro to, abychom se mohli rozloučit výhrou, uděláme maximum, i když víme, že nás čeká těžký soupeř, jehož kvalita se na jaře hodně zvedla,“ řekl trenér Radoslav Látal pro oficiální klubový web.

Boleslav v minulém kole prohrála doma s pražskou Spartou 4:5, poslední dvě venkovní utkání vyhrála. „Boleslav má v kádru spoustu hráčů, kteří proti Spartě nenastoupili. Někteří jsou zranění, někteří měli stopku. Silnou stránkou Boleslavi jsou její krajní hráči, například Skalák či Zmrhal. To jsou nadstandardní hráči. A zmínit musíme také Malinského. Všechny posty mají zdvojené, a navíc jsou to opravdu dobří fotbalisté. Uvidíme, s čím k nám na Hanou dorazí,“ podotkl Látal.

Utkání SK Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav se hraje v neděli 23. května od 17.00.

Jako hlavní rozhodčí byl delegován Ondřej Cieslar, na pomezí mu budou asistovat Milan Flimmel a Vít Melichar.

Jak nastoupí:
SK Sigma Olomouc: Macík – Látal, Hubník, Poulolo, Hála - Zahradníček, Chytil, Breite, Houska, Daněk  – Nešpor, Zifčák. Trenér Radoslav Látal.
Ml. Boleslav: Šeda – Douděra, Řezník, Šimek, Preisler  – Skalák, Dancák, Matějovský, Zmrhal – Škoda, Jiří Klíma. Trenér Karel Jarolím.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

BARVY PRO PROFESIONÁLY

Katalog firem » Obchod » Barvy, laky, fasády

Produkty ZERO a Dreisol – to jsou prostě barvy pro profesionály! Dostupné jsou i pro vás v naší prodejně BAREV PRO PROFESIONÁLY v Olomouci. Na prodejně máme i všechny pomůcky na malování od...