Reklama

Sobota 23. ledna 2021, svátek má Zdeněk, venku je 4.5 °C

Sigma hraje po měsíci a půl zase doma

Sport

20.11.2020

Autor: Petr Pelíšek

Český fotbal má za sebou letošní poslední reprezentační přestávku. A to znamená, že se zase bude hrát FORTUNA:LIGA. Na programu je 8. kolo, mančaft SK Sigma Olomouc v něm bude hrát doma, na Andrově stadionu nastoupí v sobotu proti MFK Karviná (16.00).

„Během reprezentační pauzy jsme se hodně věnovali nácvikům, ale i síle, dynamice, kondici. Nic jsme nevynechali. Trénovali jsme, i když byl svátek, měli jsme dva tréninky. Nechtěli jsme nic podcenit,“ řekl asistent trenéra Jiří Neček klubovému webu. „Výkony Karviné jsou zatím výborné, venku ještě neprohráli. V sobotu to pro ně bude hodně důležitý zápas. Pro nás nicméně také. Chtěli bychom potvrdit stoupající formu. Doufám, že se nám to podaří,“ podotkl Neček.

„Obměna karvinského kádru na výkony vliv určitě měla. Doplnili dobře ofenzivu, konkrétně Michala Papadopulose, kterého jsem trénoval v Baníku. Je to poctivý borec, znám ho také z Polska. Tohle jim hodně pomohlo, uhrají hodně míčů, hrají hodně nahoru právě na Michala. Další věc je, že dostávají málo branek, obrana hraje precizně. Proto jsou v tabulce tam, kde jsou. A nemají starosti se záchranou,“ uvedl Neček. „Věřím, že zápas zvládneme, že třeba padne hodně branek a zápas bude atraktivní,“ poznamenal.

Jako hlavní rozhodčí byl delegován Emanuel Marek, na pomezí mu budou asistovat Zdeněk Dobrovolný a Lukáš Matoušek.

Jak nastoupí?
SK Sigma: Mandous - Hála, Hubník, Beneš, Zmrzlý – Zahradníček, Breite, Houska, Greššák, Falta – Nešpor.
Karviná: Neuman – Ndefe, Eduardo Santos, Šindelář, Twardzik –Mikuš, Ostrák, Qose, Herc, Bartošák – Papadopulos.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Restaurace GLORIA

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Stylová restaurace se nachází na výpadovce na Šternberk. Přivítáme vás v příjemném prostředí s možností pořádání firemních večírků, svateb, promocí a rodinných oslav. Výběr z po...