UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Sigma chce pojistit postup do evropského jara
10.12.2025
Konferenční liga bude ve čtvrtek pokračovat zápasy 5. kola ligové fáze. Los poslal fotbalisty SK Sigma Olomouc do Gibraltaru, kde budou mít za soupeře Lincoln Red Imps. Hrát se bude na Europa Point Stadium od 21:00 v přímém přenosu stanice Sport 1. V případě vítězství budou mít Hanáci jistotu postupu do jarní fáze soutěže, za určitých okolností by stačila i remíza.
Sigma má soupeře následovaného. A ví, že nejde o nějakou odborářskou jedenáctku. „Bez míče jsou důrazní, agresivní a hrají hodně do těla. Jsou hodně nepříjemní. Naopak s míčem mají dvě varianty. Pod tlakem to pošlou nahoru a dobírají druhé míče, nebo naopak rozjedou kombinaci přes hráče, kteří mají technické dovednosti,“ řekl Tomáš Janotka, trenér SK Sigma. „O kvalitě Lincolnu jsme se sami přesvědčili, když jsme si tohoto soupeře načítali. Myslím, že to srovnání s Novými Sady je mimo. Kdybych je neviděl, tak bych možná přemýšlel podobně jako celá republika, a sice, že si sem jedeme pro jednoduché body a že nás tady čekají nějací dřeváci. Viděli jsme všechny zápasy Lincolnu v Konferenční lize a jsou tam dva obrovské rozdíly: domácí a venkovní zápasy. Hlavně také změnili své myšlení. V prvním utkání si šli zahrát fotbálek a prohráli v Mostaru 0:5. V ten moment to změnili. Hrají nesmírně agresivně, důrazně v defenzivě,“ podotkl.
Soupeři Sigmy se v posledních zápasech dařilo. „Většina jejich hráčů jsou Španělé, takže víte, že jsou to hračičkové. Sice neudělali větší díru do světa, ale svoji míru kvality mají. Ukázali to právě v domácích utkáních s Rijekou a Lechem, který porazili 2:1. Lech je mistr polské ligy. Pro nás je tohle skvělé memento v tom, že není důvod cokoliv podcenit. Stále jde o zápas Konferenční ligy. Cítím, že v Konferenční lize jsme předvedli dva skvělé výkony, na které bychom chtěli navázat. Chceme, aby zápas byl o nás. Víme, že jednoduché to nebude,“ řekl Janotka.
Hlad a žížeň catering
Katalog firem » Restaurace, stravování » Catering, Rauty
Hledáte catering na malou svatbu nebo večírek?
Chcete opravdový zážitek, nebo „zážitkový catering“?
Jídlo připravuji přímo na místě, ale umím ho i doručit.
Zvládáme kompletní bezlepek nebo vegan, popřípadě další dietní omezení nebo životní styl.
Díky ohni umíme vařit opravdu kdekoliv a pro vaše hosty je to další zábavná část dne.
Stačí napsat a určitě se domluvíme: hladazizen.cz

DNES
Další mezinárodní sborové zlato míří do Olomouce. Andromeda zazářila na prestižním festivalu ve Vídni
Bydlení
10.7.2026
Od první třídy až po pubertu. Designérka Jana Denninger radí, jak proměnit dětský pokoj
Tipy na víkend
10.7.2026
Tipy na víkend: Gulášobraní, langoše, rytířský turnaj, hudební festival i dětské prohlídky hradu
Sport
9.7.2026


