Reklama

Čtvrtek 23. března 2023, svátek má Ivona, venku je 17.8 °C

Sedlák odchází ze Sigmy do Chorzówa

Sport

4.2.2023

Autor: Petr Pelíšek

Záložník Jan Sedlák opouští SK Sigma Olomouc a přestupuje do polského Ruchu Chorzów. Kluby o tom informovaly na svých webech. Na Hané strávil rok a půl.

Sedlák přišel do Sigmy v létě 2021 ze Zbrojovky Brno. Odehrál v první lize na Hané 26 zápasů a vstřelil jednu branku. „Honza neměl takové vytížení, jaké by si představoval on i klub. I proto jsme se rozhodli, že mu umožníme využít nabídky, která se naskytla. Do další kariéry mu přejeme hodně štěstí,“ řekl sportovní manažer SK Sigma Ladislav Minář.

„Bavili jsme se s trenérem, že pokud by byla nějaká nabídka, že mi nebudou bránit. Přišla nabídka z Polska, za kterou jsem velmi rád. Moc jsem neváhal, vyzkouším si zase něco nového,“ uvedl Jan Sedlák. „Na Sigmu budu vzpomínat jen v tom dobrém. Hlavně na kabinu, protože i když jsem tady nebyl zase tak dlouho, tak jsem si kluky hodně oblíbil. Očekávání byla asi větší z obou stran. Zpočátku to bylo dobré, když jsem hrával, později už méně, protože každý fotbalista chce pravidelně nastupovat,“ podotkl.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Restaurace a cukrárna U Bláhů

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Restaurace se nachází v centru obce Dolany u kruhového objezdu. Nabízíme točené kvasnicové pivo Paulauner. Každý víkend pořádáme různé akce i v cukrárně, pečeme domácí máslové zákusky.