Reklama

Pátek 3. dubna 2020, svátek má Richard, venku je 0.5 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Řidič srazil chodkyni, která dobíhala na tramvaj. Policie hledá svědky nehody

Krimi

3.9.2019

Autor: red

Policisté Dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, která se stala v pondělí 2. září ve 13:00 na Wolkerově ulici v Olomouci. Střetlo se zde vozidlo, které řídil devětašedesátiletý muž, s jednadvacetiletou chodkyní, která dobíhala na tramvaj.

Místo nehody

Foto: Policie ČR

"Střetlo se osobní vozidlo Mercedes, které řídil devětašedesátiletý řidič, s jednadvacetiletou chodkyní, která měla vstoupit do vozovky bez toho, aby se řádně přesvědčila, zda může vozovku přejít (měla dobíhat na tramvaj). Následkem toho měla narazit do pravého předního blatníku vozidla Mercedes, které jelo (z pohledu chodkyně) z levé strany. Po střetu upadla chodkyně na zem. Při nehodě utrpěla zranění, s nímž skončila v péči zdravotnické záchranné služby. Alkohol byl u obou účastníků nehody vyloučen orientačními dechovými zkouškami," popsala policejní mluvčí Irena Urbánková.

Svědci, kteří nehodu viděli a svými informacemi by tak mohli přispět k jejímu řádnému objasnění a zjištění příčin nehody, mají kontaktovat policisty Dopravního inspektorátu Olomouc, a to buď osobně, nebo telefonicky na adrese Třída Kosmonautů 189/10, Olomouc, tel. 974 766 251, 974 466 589, e-mail: ol.di.podatelna@pcr.cz, případně kdykoliv prostřednictvím linky 158.