Reklama

Pátek 3. února 2023, svátek má Blažej, venku je 3.5 °C

Richard Pachman a Dita Hořínková zvou na tradiční vánoční koncert o zrození Ježíše

Kultura

10.12.2022

Autor: roc

Skladatel, zpěvák a spisovatel Richard Pachman, olomoucký rodák, se představí v tradičním olomouckém adventním koncertu společně s herečkou a zpěvačkou Ditou Hořínkovou. Zazpívají řadu adventních a slavnostních písní, provedou publikum příběhem narození Ježíše a připomenou i vánoční tradice.

Richard Pachman & Dita Hořínková: Adventní koncert – Příběh zrození

Pátek 16. prosince 19:00
Husův sbor, Olomouc

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji nebo přímo na místě.

„Jsem velmi rád, že se i letos v době adventní opět vracím do svého rodiště a do krásného Husova sboru. Letošní adventní koncert bude mít podobu vánoční hry o narození Ježíše Krista, kterou připomeneme křesťanskou podstatu Vánoc. Naše adventní koncerty mají v Olomouci více než dvacetiletou tradici. Vedle mých autorských adventních písní, vedle českých i latinských koled zazní i několik novinkových písniček a nebudou chybět ani známé koledy. Zastavíme se s Ditou i u audioknihy Tylda, kterou jsme nedávno natočili spolu s Libuší Švormovou. I letos bude výtěžek z turné věnován Dětskému centru v Choceradech,“ dodává Richard Pachman.

roc

Reklama

GALERIE LABYRINT

Katalog firem » Kultura a umění » Galerie

Autorské výstavy,prodej obrazů, grafik,uměleckých šperků, historického skla, dřevěných, keramických a kovových plastik. Portrétování na zakázku.