Reklama

Pátek 14. června 2024, svátek má Roland, venku je 21.6 °C

Přijďte si užít den plný sportu a zábavy! V sobotu proběhne u Šantovky sportovní den

Zprávy z regionu

22.5.2024

Autor: red

Galerie Šantovka chystá na tuto sobotu sportovní den, kterého se zúčastní 30 olomouckých sportovních klubů a spolků. Od těch nejprestižnějších prvoligových až po ty menší volnočasové. Chybět nebudou např. fotbalisté SK Sigma Olomouc, basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko či hokejisté HC Olomouc, poslední zmínění budou mít v rámci eventu také autogramiádu. Novinkou letošního roku je dětská „ninja“ překážková dráha, kde se bude závodit na čas o hodnotné ceny. Vstup na akci je zdarma.

Foto z loňského ročníku

Foto: archiv pořadatele

Cílem akce je přitáhnout veřejnost k pohybovým aktivitám a zájemcům přiblížit sportovní dění v Olomouci. Sportem nabitý den nabízí unikátní možnost si sporty vyzkoušet na vlastní kůži. A to od tradičního fotbalu, házené, volejbalu přes umělecké a bojové sporty až po balet či aerobik.

"Pro návštěvníky budou připraveny jednotlivé sportovní stanoviště, kde se seznámí přímo se zástupci klubů a pod jejich dozorem si mohou vyzkoušet nejrůznější sportovní disciplíny. Zájemci budou mít také možnost se zúčastnit oblíbených doprovodných soutěží o atraktivní ceny," říká marketingový koordinátor David Podstata.

Součástí akce bude také stanoviště Kliniky tělovýchovného lékařství a kardiovaskulární rehabilitace z FN Olomouc, která chce návštěvníky upozornit na důležitost preventivních prohlídek ve sportu. Pracovníci kliniky nabídnou návštěvníkům možnost měření krevního tlaku při statické zátěži, stanovení hodnot svalové síly dynamometrem a budou představovat vyšetření síly dechových svalů v rámci studie, do které se mohou sportovci  na tomto stanovišti rovnou přihlásit. Na stánku bude také možnost provedení EKG vyšetření. 

Zkrátka, nezbývá než se rozcvičit a přijít si užít den plný sportu a zábavy pro celou rodinu. Akce se uskuteční na venkovní ploše vedle Galerie Šantovky. Více informací o programu najdete ZDE

Reklama

TITANKOV s.r.o.

Katalog firem » Řemeslníci » Povrchová úprava kovu, skla, porcelánu

Povrchová úprava kovů PVD nitridem titanu - zlatá
-koupelnové doplňky
-hudební nástroje
-kování na dveře a okna
-doplňky auto-moto

TITANKOV s.r.o.
Chválkovická 151/82
Olomouc

mob:608912941