Reklama

Sobota 23. ledna 2021, svátek má Zdeněk, venku je 4.3 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Prezident společnosti Koyo Bearings Novák přechází na nadnárodní pozici

Zprávy z regionu

29.6.2020

Autor: roc jap

Petr Novák, prezident společnosti Koyo Bearings Česká republika, přijal pracovní nabídku na pozici Director Corporate Planning, která je součástí Top Managementu v centrále JTEKT Evropa se sídlem v Lyonu ve Francii. V nové pozici bude mít na starosti strategické projekty v Evropě, na středním východě a v Africe.

Petr Novák, prezident společnosti Koyo Bearings Česká republika

Foto: Koyo Bearings

Od 1. července se zásadně změní organizační struktura olomoucké společnosti Koyo Bearings. "Dlouholetý prezident společnosti, Petr Novák, přijal pracovní nabídku na úrovni korporátního řízení Director Corporate Planning. Na nové pozici se zaměří na strategii v celé organizaci JTEKT Evropa a všechny strategické projekty v regionu Evropy, středního východu a Afriky spadající do struktury a odpovědnosti JTEKT Evropa," sdělila mluvčí společnosti Koyo Alžběta Eichlerová. 

Petr Novák ve společnosti Koyo Bearings působí od jejího založení v roce 2001. V roce 2008, se stal jejím ředitelem a od roku 2014 ji řídil na pozici prezidenta společnosti. „Pracovní pozice v evropské centrále je pro mě velmi zajímavou a jedinečnou profesní výzvou. Přijal jsem ji především ze zájmu podílet se osobně na transformaci probíhající napříč celou korporací. Ve své nové pracovní roli budu zodpovídat za tvorbu strategických změn a jejich následnou realizaci. Nepřímo tak budu moci ovlivňovat budoucnost našeho regionu, včetně olomouckého závodu, kde i přes organizační změny zůstanu jako jeden z jednatelů,“ dodává  Petr Novák, který je rovněž členem představenstva Sdružení automobilového průmyslu ČR, Hospodářské komory Olomouc a Krajské rady pro inovace a vzdělávání v Olomouckém kraji.
Za olomoucký závod nově převezme odpovědnost Marek Janků, výkonný ředitel společnosti. I on pracuje ve společnosti od roku 2001. "Začínal na pozici Senior Quality Engineer na oddělení kvality a poté pokračoval jako vedoucí procesní technologie. V roce 2012 se vrátil zpět na oddělení kvality jako Quality Manager. Od roku 2019 působí jako výkonný ředitel a jednatel společnosti Koyo Bearings v Olomouci," představila nového šéfa Eichlerová.

Společnost Koyo Bearings Česká republika sídlí v Olomouci a je součástí japonské nadnárodní JTEKT Corporation. Ta se řadí mezi přední světové dodavatele pro automobilový průmysl v oblasti řízení, výroby ložisek, komponent do automobilů a výrobě strojů a zařízení. V Olomouci zaměstnává pět stovek kmenových zaměstnanců.

roc jap

Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz