Reklama

Čtvrtek 11. srpna 2022, svátek má Zuzana, venku je 16.3 °C

Ostravské duo koncem července dobude Olomouc. Koncert Krhuta a Kozuba vás roztančí i rozesměje

Tipy a názory

19.7.2022

Autor: red

Populární dvojka ostravských komiků Štěpán Kozub a Jiří Krhut se do Olomouce přijede pochlubit svou hudební tvorbou. Na konci roku 2020 vydali své debutové album s názvem Prásknu bičem a letos se pouští na velké turné. Jednou ze zastávek bude FunPark u Galerie Šantovka. O tom, že nás čeká zábavná show, netřeba uvažovat!

Ostravská dvojice si rychle získala srdce fanoušků napříč generacemi. Jejich tvorba totiž obsahuje písně různých žánrů a oslovuje tak řadu mladších i starších posluchačů. Koncerty však nebývají často pouze o písničkách. Protože společným jmenovatelem obou interpretů je humor, divák se na jejich vystoupeních vydatně pobaví a zasměje.

"Pro diváky budou připraveny také stánky s pivem, grilovanými dobrotami a moravským vínem. Návštěvníci si mohou odpočinout v relax zóně, kde budou připraveny vodní dýmky," uvádí za Galerii Šantovka Petr Hlávka.

Koncert se uskuteční v pátek 29. července od 19 hodin v areálu FunParku u Galerie Šantovka. Vstupenky zakoupíte už nyní tady →

Reklama

SUN CAFE

Katalog firem » Restaurace, stravování » Bary a kavárny

SUN CAFE je stylovou kavárnou s moderním interiérem, kam si můžete zajít na vynikající italskou kávu Oro, čaj a další ze sortimentu teplých, studených, alkoholických i nealkoholických nápo...